+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil HTC Desire 12s

Obaly pro HTC Desire 12s


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony HTC Desire 12, HTC Desire 12 Plus, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil HTC Desire 12S

V e-shopu etuo.cz na vás čeká více než tři stovky různých designových provedení krytů na mobily HTC Desire 12S. Jsou připravené kolekce s tématikou aktuální pro danou část roku. Populární jsou jarní, letní či zimní kryty na mobily HTC Desire 12S. Můžete mít speciální obal na vánoční a velikonoční svátky. Nebo si vyberte kryty na mobily, které ladí s vašimi zálibami. V řada Foto Case jsou obaly s luxusními fotografiemi nejrůznějších motivů. Do práce se hodí jednobarevné kryty na mobil HTC nebo luxusně vypadající kožená pouzdra. Minimalisty potěší ultratenké kryty na mobil z řady Ultra Slim. Cool vypadají kryty na mobil s třpytivými nebo tekutými efekty.

Je libo silikon? Nebo raději knížku či flip pro HTC Desire 12S?

Telefon HTC Desire 12S není jen praktickou součástí našich životů. Může být i drobností, která nám několikrát denně vyloudí úsměv na tváři. Stačí jen pořídit si krásný obal na mobil HTC Desire 12S. Pokaždé když vezmete telefon do ruky, usmějete se. Na druhé straně kryty na mobil, obaly i pouzdra mají svou vysoce praktickou funkci. Chrání telefon před vlivy prostředí i před drobnými nehodami. A pokud telefonu HTC Desire 12S pořídíte odolné pouzdro z řady Bumper, ochrání jej i před velkými nehodami. Jeho hliníkový rám je totiž prakticky nezničitelný. Knížková a flipová pouzdra dokáží chránit nejen záda telefonu HTC Desire 12S, ale jejich přední klapka zabrání poškrábání nebo zašpinění obrazovky.

HTC Desire 12S - předejděte problémům dříve než nastanou

Mobil HTC Desire 12S je určený pro klasického uživatele chytrého telefonu. Procesor Qualcomm Snapdragon 435 s 3 GB RAM zajistí dobrý chod telefonu a baterie o velikosti 3 000 mAh solidní výdrž. Fotoaparát má příjemných 13 MPX. Mobil HTC Desire 12S má vše, co potřebujete pro každodenní provoz. Paměť o velikosti 32 GB bohatě stačí na maily, fotky i několik praktický aplikací.