CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - HTC 10

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Velký výběr obalů na mobil HTC 10

Nic nedokáže člověku zkazit radost z perfektně fungujícího a krásně vypadajícího chytrého telefonu HTC 10 tak, jako zbytečná prasklina nebo odřenina. Ochrana před většinou poškození přitom není nikterak složitá. Stačí vašemu přístroji pořídit kvalitní a odolný obal. Platí to i pro majitele HTC 10, oblíbeného a stále ještě vysoce kvalitního smartphonu nabitého funkcemi. Ať již vlastníte právě tento telefon, nebo vám říká pane jiný typ, nepodceňujte význam dobrého pouzdra. Může vám ušetřit mnoho starostí i peněz.

Proč chránit telefon HTC 10?

Opatrnost, se kterou bereme telefon do rukou poté, co jej vybalíme z krabice, nevyhnutelně brzy zmizí a šance na to, že mobil HTC 10 poletí směrem k zemi, nebo bude muset přestát nějakou ránu, se rapidně zvyšuje. Také časté nošení telefonu HTC 10 v kapse, aktovce nebo v kabelce může vést ke vzniku škrábanců, oděrek a vrypů způsobených např. klíči. Význam krytů na mobil je zřejmý a roste s tím, čím častěji telefon HTC 10 používáme. Pokud tedy nedáte svému HTC 10 ani na chvíli odpočinout, neměli byste s pořízením krytu váhat ani vteřinu.

Pouzdro jako estetický prvek - HTC 10

Obal na mobil nemusí být pouze brněním, které jej chrání před poškozením, může být i estetickým prvkem, který učiní váš telefon HTC 10 unikátním a na první pohled mnohem zajímavějším. Na trhu je k dispozici nepřeberné množství krytů: silikonové či plastikové, třpytivé nebo jednobarevné, knížkové… Zkuste chápat obal jako vyjádření své osobnosti. Bude tak váš telefon nejen chránit před poškozením nebo dokonce úplným zničením, ale bude také symbolizovat vaši osobu. Jeho používání tak pro vás bude o to příjemnější a přirozenější. Nenechte svůj HTC 10 zbytečně poškodit! Pořiďte mu spolehlivou ochranu, ať vám může ještě dlouho sloužit. Neváhejte a kupte si takový kryt na mobil, který bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům. Vyplatí se to! Už po prvním pádu vašeho mobilu ušetříte tisíce korun, které byste jinak museli investovat do jeho opravy.