Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Google Pixel 7 Pro

Obaly pro Google Pixel 7 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Google Pixel 7, Google Pixel 7a, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Zaměřeno na Google Pixel 7 Pro

Malý škrábanec na zádech telefonu může představovat malou nepříjemnost. Pokud je takových šrámů však více, telefon se se velmi často znehodnotí natolik, že není vůbec snadné ho prodat, pokud se rozhodnete pro nákup nového přístroje. Vyhnout se mechanickému poškození způsobeném škrábanci, vrypy či špínou je přitom tak snadné. Jestli jste navštívili tuto naši stránku, správnou odpověď už znáte. Představují ji kvalitní a spolehlivé kryty na mobil. Tentokrát jsme je připravili pro telefon Google Pixel 7 Pro, který výrobce uvedl na trh na podzim roku 22. Spolu s obaly na mobil Google Pixel 7 Pro zachováte původní vzhled telefonu po mnohem delší čas. Zároveň s tím se postaráte i o ochranu své investice.

Kryty na mobil, které padnou jako ulité

Při navrhování pouzdra na mobil jsou zcela klíčové rozměry telefonu a jeho funkční uspořádání. Naprostá většina telefonů se totiž trochu liší. Aby mohl obal na mobil plnit svou roli ochrany proti oděrkám, škrábancům či špíně opravdu svědomitě, musí se telefonu perfektně přizpůsobit. Telefon musí do pouzdra na mobil zapadnout a ani se nehnout. Samozřejmostí musí být i veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon by měl jít i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Vedle ochrany před vlivy, které souvisejí s každodenním zacházením a přenášením, zvyšují kryty na mobil odolnost i vůči pádu. Pokud k němu dojde, pojmou značnou část jeho energie. S trochou štěstí z toho váš Google Pixel 7 Pro vyvázne zcela neporušený.

Usnadněte si výběr

Naše nabídka je tradičně velmi štědrá. U nových přístrojů to platí dvojnásob. Velmi snadno se může přihodit, že před vámi bude ležet i několik desítek stránek s různými návrhy. Abyste si výběr i orientaci v takovém množství usnadnili, využijte možnosti filtrování. S jeho pomocí si můžete zvolit požadovaný typ pouzdra na mobil a plně se soustředit na vhodný design. Nejvíce zástupců budou mít silikonové kryty na mobil, které spolehlivě chrání záda i boky zařízení. Knížkové či flipové k tomu navíc přidávají zesílenou ochranu obrazovky. Mají totiž pohyblivé křídlo, které se při každém použití odklápí. Výjimečně odolné kryty zase navyšují míru ochrany. Často splňují náročné vojenské normy. Kovové, kožené, dřevěné, třpytivé či průsvitné obaly, anebo kryty, které mají plastický povrch, není třeba nijak zvlášť představovat. Jejich hlavní přednost se skrývá v samotném označení. Za vysvětlení však stojí tzv. „bumper kryty“. Mají futuristický nádech a často potěší i šikovnou funkcí navíc, jako je kapsa na drobné doklady či bankovky nebo praktický stojánek.

Design podle vašeho gusta

Pokud máte jasno ve vhodném typu, můžete se plně soustředit na design. Pevně doufáme, že na našich návrzích je vidět, že nás design velmi baví. Máme něco pro fanoušky zvířat i rostlin, pro střízlivější povahy, snílky či romantiky, zájemce o esoteriku či duchovno, i pro veselé kopy. Vzhledem k cenám, které jsme nastavili velice střídmě, se může stát, že si obalů vyberete více a budete je střídat podle momentální nálady či oblečení. Pro serióznější příležitosti si například vyberete jednobarevné či průsvitné pouzdro, a když se půjdete večer pobavit s přáteli, oslníte originálním potiskem nebo třeba třpytkami. Výběr je skutečně jen na vás. Pro vyznavače naprosté originality navíc máme v záloze možnost navrhnout si kryt zcela podle svých představ. Stačí kliknout na jednu z možností „navrhnout kryt“ a dál už jen následovat výzev na jednotlivých tlačítkách. Obrázků či motivů je možné na předem připravenou plochu nahrát dokonce více a vytvořit působivou koláž. Celé navrhování vám velmi zjednoduší přítomnost výřezu pro zadní soustavu kamer. Díky tomu můžete svůj motiv či motivy natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudou na krytu vypadat co nejlépe. Tak se pusťte do navrhování, ať může být váš nový obal co nejrychleji na cestě k vám.