+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Google Pixel 4a 5G

Obaly pro Google Pixel 4a 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Google Pixel 4a, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Proč pořídit kvalitní obal na mobil Google Pixel 4a 5G?

Je to jednoduché, protože s dobrým obalem na mobil zůstane smartphone dlouho v perfektní kondici. Ochrana nového mobilu ale není jediným důvodem, proč je dobré se poohlédnout po krytu či obalu. Moderní kvalitní kryty na mobil dokáží posunout design mobilu na novou úroveň. Nebo ho dokonce umí zcela proměnit a přizpůsobit jeho vzhled vašim potřebám. Důležitá je i praktická otázka. V Etuo.cz jsou připraveny obaly na mobily, které mohou zároveň sloužit jako praktický stojánek. Ten využijete při sledování prezentace nebo třeba dlouhém meetingu. A některé pouzdra na mobil Google Pixel 4a 5G mají také praktické kapsy, které ukryjí kreditní karty, papírové peníze a třeba i občanský průkaz. Obal mobilu tak zároveň slouží jako malá peněženka.

Různé typy obalů na smartphony pro různé potřeby a uživatele

Někdo preferuje jednoduchost a střídmý styl, jiný chce i z pouzdra na mobil dostat maximum. A my tomu rozumíme. Proto je v kolekci krytů a obalů pro smartphone Google Pixel 4a 5G nachystán velmi různorodý výběr toho, co má smartphone chránit. Naprostým základem jsou zadní kryty na mobily. Jsou velice praktické, snadno se nasazují a mění. Jejich údržba je otázkou minutky. Ochraňují především zadní část telefonu a jeho boky. Na druhé straně nic nebrání přístupu k obrazovce a neustálému přehledu o zprávách, e-mailech a oznámeních. Další možností jsou knížkové a flipové obaly na mobil. Ty mají přední otevírací klapku, která celému krytu dodává velmi solidní vzhled. A co je důležitější, dobře chrání obrazovku mobilu před mechanickým poškozením i náhodným spuštěním.

Plastové, silikonové či kožené obaly? Nebo raději něco méně tradičního?

Na materiály, ze kterých jsou obaly a kryty na mobil Google Pixel 4a 5G vyrobené jsou kladené velké nároky. Musí být trvanlivé, velmi odolné proti oděru a otěru, ale také příjemné na omak. I vzhled materiálu je velmi podstatný. Potisky musí dobře držet a neotírat se, barvy nesmí blednout. Obaly na mobil v Etuo.cz jsou ze dvou základních materiálů. Je to plast a silikon. Plastové a silikonové jsou třeba zadní kryty na mobil a záleží pouze na vašich preferencích, který materiál se vám bude lépe držet. Knížková a flipová pouzdra na mobil jsou z příjemného plastu, který je stálobarevný, dobře se na něm drží potisk a vyniká dlouhou životností. Pro fajnšmekry máme v e-shopu Etuo.cz i méně tradiční materiály. Skvěle vypadají kryty na mobil Google Pixel 4a 5G s přírodním dřevem či kovem. Jsou stylové, neotřelé a telefon dobře chrání.

Odolné obaly na mobil Google Pixel 4a 5G do terénu a na sport

Na takové kryty a obaly jsou kladeny zvýšené nároky. Musí být vyrobeny z materiálů, které mobil ochrání i při nehodách, při středu s tvrdými materiály a při poměrně častých pádech. Takové odolné obaly na mobil mají speciální atestace. Jsou určeny pro majitele mobilů, kteří žijí velmi aktivním životem, mobil berou i na sport nebo mají náročné povolání, při kterém častěji hrozí poškození smartphonu.

Dokonalá proměna vzhledu mobilu podle vašich potřeb

Kryty na mobil mohou vzhled telefonu přizpůsobit příležitosti, na kterou se chystáte, ale také vaší náladě. Slouží k tomu široká škála barev obalů, ale také více než 300 variant potisků, které na obalu na mobil mohou být. Barvy na krytech mohou být v decentním matném provedení, ale také nádherně třpytivé. Inspiraci k potiskům hledáme v přírodě, uměleckých malbách, vtipných a působivých kolážích, ale třeba i ve světě filmu. Můžete mít kryt na mobil s romantickým nádechem, ale i s drsným rockerským potiskem.

Mobil Google Pixel 4a 5G

Chytrý telefon Google Pixel 4a 5G má OLED obrazovku o velikost 6,2 palce a skvělé kamery fotoaparátu. Najdete v něm Android 11, který na konci roku 2020 patřil k absolutně horké novince. Design mobilu je příjemný a smartphone skvěle padne do rukou.