CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Google Pixel 4a

Obaly pro Google Pixel 4a


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Google Pixel 4, Google Pixel 4 XL, Google Pixel 4a 5G, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obaly na mobil Google Pixel 4a v luxusním i fancy provedení

Kryty na mobily Google Pixel 4a, které jsme v e-shopu Etuo.cz připravili, mají různou podobu. Úžasné jsou ultra tenké minimalistické silikonové kryty na mobil Google Pixel 4a, které jsou na telefonu téměř neviditelné. Nádech luxusu nesou krásné kožené obaly na mobil Google Pixel 4a. Zábavné a trochu crazy jsou obaly na mobil Google Pixel 4a s třpytivými a tekutými efekty. Čekají na vás kryty na mobil Google Pixel 4a s inspirací v duchovnu, obaly s přírodním dřevem a kovem i nádhernými fotografiemi. Mezi oblíbené patří silikonové kryty na mobil Google Pixel 4a s přírodními motivy či tematickými řadami podle ročních svátků. Food fanoušky zaujme řada Food Porn, kutily zase vtipné koláže s nářadím.

Ochrana mobilu Google Pixel 4a pojatá s maximální elegancí

Zvolte obal na mobil Google Pixel 4a, který bude elegantním doplňkem a zároveň velice účinnou ochranou. Vždy vybírejte přesně podle vašich potřeb. Potřebujete rychlý přístup k obrazovce. Ideální jsou silikonové a plastové kryty na mobil Google Pixel 4a, které však ochrání pouze jeho zadní část a boky. Knížkové a flipové obaly na mobil Google Pixel 4a poskytnou více zabezpečení. Jejich otevírací klapka chrání i citlivou obrazovku telefonu. Navíc knížkové pouzdro na mobil Google Pixel 4a využijete i jako peněženku a praktický stojánek. Na sport, do přírody a k malým dětem jsou ideální vysoce odolné obaly na mobil Google Pixel 4a. Ty z řady Bumper mají hliníkový rám, který odolá i ve skutečně náročných podmínkách a telefonu Google Pixel 4a poskytne maximální zabezpečení před mechanickým poškozením.

Moderní smartphone Google Pixel 4a s průstřelem i OLED displejem

Kdo jiný než Google by měl sledovat trendy, a proto i nový chytrý telefon Google Pixel 4a má vše, co současný zákazník žádá. Velký OLED displej s průstřelem, ale pouze jednu kameru hlavního fotoaparátu.