Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Google Pixel 4 XL

Obaly pro Google Pixel 4 XL


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Google Pixel 4, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Na prvním místě zvolte typ

Zorientovat se v široké nabídce krytů na telefon nemusí být snadné. Tedy pokud nevybíráte na etuo.cz. Na našich stránkám si můžete jednoduše vyfiltrovat svou značku telefonu, v tomto případě Google Pixel 4 XL, zvolit typ pouzdra a potom už si jen vybírat motiv, který vám i vašemu přístroji nejlépe sedne. Typ přístroje je tedy základ. Hned po něm se můžete soustředit na typ pouzdra na mobil.

Knížkové, plastové anebo snad dřevěné?

Kryty na mobil se v zásadě dělí na dvě kategorie. Do první spadají obaly na mobil typu knížka, či pouzdra flipová. Jejich poznávacím znamením je otevírací křídlo, které poskytuje základní ochranu také displeji telefonu. Navzdory tomu vám doporučujeme ji zesílit nákupem spolehlivého ochranného skla či fólie na displej. Do druhé kolonky řadíme obaly na mobil, která se soustředí na ochranu zad přístroje a pochopitelně také boků. Na ty ostatně pamatují oba typy obalů. Kryty na mobil Google Pixel 4 XL, která vám předkládáme, přesně kopírují tvar telefonu včetně všech výřezů na funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon se do nich snadno umisťuje, ale především na něm dobře drží. Jen tak může správně plnit svou primární roli a tou je ochrana vašeho telefonu před oděrkami, škrábanci či špínou. Vedle základního výběru nabízíme také spoustu obalových specialit. Mezi ty můžeme zařadit třpytivá pouzdra na mobil, dřevěné varianty, obaly s posílenou odolností či s plastickým povrchem.

Světový unikát

Smartphone Google Pixel 4 XL jsme nově zařadili také do naší dílny na tvorbu osobních obalů na mobil. Za pár minut můžete obléct svůj telefon do krytu, jaký nemá nikdo jiný na celém světě. Je to velmi snadné, jistě se v naší dílně brzy zorientujete. Osobní kryty navíc tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Kvalitou tisku a stálostí barev si proto můžete být jisti.