+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Google Pixel 3a

Obaly pro Google Pixel 3a


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Google Pixel 3a XL, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Jeden na dovolenou a jiný do práce – Pixel 3a

Ano i tak lze pojmout nákup obalu na mobil Google Pixel 3a. V e-shopu Etuo.cz máme připraveny různorodé kryty na mobil Google Pixel 3a. Pro pracovní čas můžete vybírat decentní jednobarevné silikonové kryty na mobil Google Pixel 3a nebo elegantní kožené obaly. Zajímavé jsou i kryty na mobily Google Pixel 3a z řady Ulta Slim. V průhledné variantě nejsou na mobilu téměř vidět a neruší původní design. Na odpoledne můžete volit odvážnější dekory. V e-shopu Etuo.cz jsou obaly na mobil Google Pixel 3a s potiskem nádherných fotografií i uměleckých kreseb. Připraveny jsou koláže pro milovníky jídla, ale i pro vášnivé kutily. Na večerní akci v baru můžete telefon Google Pixel 3a převléknout do třpytivého obalu. A pokud budete vyrážet na hory, podívejte se na odolné bumper kryty s hliníkovým rámem.

Kvalitní obal na mobil Google Pixel 3a ochrání

Obaly i kryt na mobil Google Pixel 3a můžete pojmout jako doplněk oblečení nebo celkového outfitu. Nicméně základní funkcí obalu na telefon Google Pixel 3a je ochrana zařízení. Silikonové a plastové kryty na mobil Google Pixel 3a ochrání záda telefonu před mechanickým poškozením prachem i nečistotami. Knížkové a flipové obaly na telefon Google Pixel 3a mají přední otevírací část. Tak je bariérou, která zabezpečuje citlivý dotykový displej před hrozbami z okolí. Jakými hrozbami? Představte si třeba váš nový telefon Google Pixel 3a pohozený v kabelce společně s klíči od domu, propiskou na poznámky a svačinou. Někdy si to neuvědomujeme, ale malým nehodám jsou telefony Google Pixel 3a vystaveny neustále. Odolné obaly na mobil Google Pixel 3a umí zabezpečit smartphone i při větších nebezpečích. Jsou výborné do přírody i na sport.

Jednoduchý a praktický mobil Google Pixel 3a

Smartphone Google Pixel 3a nijak nevybočuje výbavou ani designem. Přesto jde o velice solidní zařízení, které oceníte v každodenním provozu.