Kryty, flipové pouzdra, obaly pro mobil

Filtry Sbalit
Model zařízení 171
×
Výrobce / Série 1
×
Vzor 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Široký výběr flipových pouzder na mobilní telefony

Pokud jste si pořídili nový mobilní telefon, určitě se poohlížíte po jeho ochraně. Bezpečná a designová pouzdra na mobilní telefony jsou nejen skvělou ochranou, ale také příjemným a zajímavým doplňkem. Flipové pouzdro na mobil chrání váš mobilní telefon před mechanickým poškozením a poškrábáním. Když se z mobilu odlupuje barva a na jeho displeji jsou rýhy, nikdy to není dobrou vizitkou pro jeho majitele. Mobilní telefon vydrží díky pouzdru jako nový dlouhé měsíce či roky. Až ho budete chtít vyměnit, určitě to nebude kvůli jeho opotřebení, ale naopak kvůli potřebě novějšího a zajímavějšího modelu. Pouzdra na mobilní telefony perfektně přilnou k mobilnímu telefonu a po celý den ho chrání. Poradí si s ochranou před nečistotami, prachem a vlivy vnějšího prostředí. Zároveň chrání váš mobilní telefon před škrábanci a rýhami. Mobilní telefony mají totiž poměrně křehké displeje, které jsou snadno zranitelné, a boční hrany, na nichž se už po několika nepříjemných pádech začíná odlupovat lak. Kryt na mobilní telefon nemůže plně ochránit mobilní telefon při pádu, ovšem poskytne mu spolehlivou ochranu, abyste si po jeho pádu hned nemuseli kupovat telefon nový.

Vysoce kvalitní kryty s pěknými designovými vzory

Elegantní flipový kryt na váš mobilní telefon je vyroben z velmi příjemného a prodyšného materiálu – z ekologické kůže. Dlouhé šité stehy na okrajích jeho pláště jen umocňují a ovlivňují jeho atraktivní design. Velkou výhodou flipového krytu na mobil s klapkou je magnetická spona, která zabraňuje nechtěnému otevření pouzdra. Váš mobil je tedy vždy bezpečně umístěn ve svém krytu a dostane se z něj, až vy sami budete chtít. Silnou oporu flipového krytu na mobil tvoří vnitřní prostor, který je vyplněn silikonovým pouzdrem. Toto silikonové pouzdro se perfektně přizpůsobí konkrétnímu modelu vašeho chytrého telefonu a je navrženo tak, aby poskytovalo dostatečnou ochranu a udrželo mobilní zařízení ve stabilní pozici při jeho pádu či nárazy. Pouzdro na mobilní telefon je speciálně navrženo tak, aby všechny zářezy na komponenty a konektory odpovídalo potřebám vašeho mobilního telefonu, a vy ho tak nemusíte sundavat a nandavat. Telefon v krytu můžete bez problémů používat, a to včetně reproduktoru, kamery nebo audio vstupů. Další výhodou pouzdra flipového charakteru je vnitřní kapsa, kterou lze použít k ukládání průkazu totožnosti, platebních karet nebo vizitek. Jedná se o velmi užitečné řešení pro muže, kteří toho s sebou obvykle mnoho nenosí, ale také pro ženy, které s sebou nechtějí brát kabelku a jít nalehko. Pokud si nechcete brát peněženku, můžete zastrčit několik bankovek a občanku do kapsy mobilního telefonu a mít tak vše potřebné vždy při sobě.

Flipové kryty na mobily v našem elektronickém obchodě perfektně sedí na jednotlivé typy mobilních telefonů. Skvěle chrání celý telefon včetně jeho obrazovky. Díky dodatečnému tvrzenému sklu nebo polykarbonátové fólii bude váš mobilní telefon dokonale chráněn před mechanickým poškozením a dalšími záležitosti každodenního používání. Pouzdro s klapkou bude velmi hezky vypadat na každém mobilním telefonu a bude příjemným doplňkem vašeho každodenního stylu. V naší nabídce najdete jednobarevné flipové kryty na mobily, které perfektně sluší mobilním telefonům, jejichž majitelé si zakládají na elegantním a jednoduchém vzhledu. Zároveň u nás najdete celou řadu flipových krytů na mobily s výraznými a moderními potisky, které perfektně zdobí váš mobilní telefon a vtisknou mu jedinečný vzhled. V naší sérii Flip Fantastic najdete ohromné množství pouzder na mobilní telefony se skvělou grafikou. Celé pouzdro je vyrobeno z velmi odolného materiálu, který nepodléhá slunečnímu záření a nijak se neopotřebovává, proto bude vaše flipové pouzdro vypadat jako nové dlouhé měsíce či roky. Stejně jako váš mobilní telefon. Pokud hledáte opravdu stylový flipový kryt na mobilní telefon, prohlédněte si naši nabídku. Nabízíme celou řadu flipových krytů na nejrůznější značky mobilního telefonů. Pouzdra na mobilní telefony mohou být také příjemným a zajímavým dárkem pro vaše blízké.