Kryty, pouzdra, obaly pro mobil CUBOT P40

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kvalitní zabezpečení pro váš CUBOT P40

Když uvedete všechny specifikace telefonu CUBOT P40, většina lidí si pomyslí, že jste za něj jistě museli vydat nejméně pětimístnou cifru. Pokud se svěříte, že cena byla zhruba třetinová, každý vás okamžitě zařadí mezi vyznavače chytrých řešení. Mezi jedno takové patří i návštěva našich stránek. Váš telefon CUBOT P40 si přeci zaslouží kvalitní zabezpečení. O poměrně velký, 6,2palcový displej se postará spolehlivé tvrzené sklo či fólie na displej. Záda a boky přístroje nejlépe zajistí spolehlivá pouzdra na mobil. My jich nabízíme celou řadu. Na vás zbývá důležitý, ale také zábavný úkol: zvolit pro sebe to nejlepší.

Obaly na mobil, které po všech stránkách sedí

Kryty na mobil, které se chtějí dostat do nabídky etuo.cz, musí splnit celou řadu kritérií. V první řadě musí telefonu sedět. Správné rozměry jsou základ, ovšem na svých místech musí být také veškeré otvory pro funkční a ovládací tlačítka a prvky. Obal by měl telefonu poskytovat ochranu, ale nijak nepřekážet v jeho pohodlném užívání, včetně dobíjení baterky. Obaly z etuo.cz chrání telefon před veškerými oděrkami, škrábanci i špínou. Své dobré vlastnosti prokazují i v případě pádu. pokud k němu nedopatřením dojde, obal pohltí jeho sílu a utlumí ho, takže z něj telefon s trochou štěstí vyvázne bez závažnějšího poškození. Funkčnost je jedna stránka, tou druhou, zábavnější, je však vzhled vašeho pouzdra na mobil. Na telefon se většinou díváme několikrát za den. Pokud ho zdobí motiv, který se nám líbí, může nám takový pohled dokonce vylepšit naši náladu. A to už stojí za tu chvilku, kterou strávíte výběrem správného pouzdra.

Stručný průvodce nabídkou

Abyste si tak velký výběr přeci jen usnadnili, začněte od jednotlivých typů. Abyste se lépe zorientovali, poskytneme vám krátký popis všech krytů na mobil, která můžete v naší nabídce najít. Nejvíce zástupců mají silikonové obaly. Chrání záda i boky přístroje a drobně vystupují i nad displej. Pokud telefon položíte na rovný povrch, displeje se nebude dotýkat. Silikonové obaly na mobil nabízíme v celé řadě designových provedení. Najít mezi nimi to své svede opravdu každý. Kryty na mobil s označením „bumper“ se vyznačují promyšlenou elegancí. Žádné barevné či ulítlé potisky na nich nečekejte. Čím naopak potěší, jsou chytré funkce navíc, jako je tajná přihrádka na dokumenty či bankovky, anebo praktický stojánek. Když už jsme u stojánku: ten zpravidla poskytují také obaly knížkové či flipové. Jejich pohyblivé křídlo, které je pro ně typické, může sloužit právě jako stojánek a zpříjemnit tak například sledování videí. Pro kryty s gravírováním je typický vyražený motiv. Za podklad přitom může sloužit celá řada materiálů, které také můžete použít jako filtrovací kritérium. Obaly na mobil nabízíme mimo jiné ze dřeva, kovu či kůže. Plastický povrch je tu pro všechny vyznavače hmatových zážitků. Pro tyto kryty je typické, že se dobře drží v ruce. Třpytivé obaly zase na první pohled zaujmou. Díky svému provedení se dobře hledají i v tmavé kabelce či tašce. Odolné obaly na mobil jsou tu pro každého, kdo vykonává nějaké náročnější povolání, ale také třeba pro všechny rodiče menších dětí. Telefonu poskytnou nejvyšší míru ochrany, takže vydrží i trochu drsnější zacházení. V neposlední řadě nabízíme pro váš CUBOT P40 také možnost navrhnout si kryt s vlastním potiskem. Získáte tak jistotu, že takový kryt nebude mít nikdo jiný na celém světě.

Bezkonkurenční ve své třídě

O telefonu CU