+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil CUBOT Note 20 Pro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Základem je spolehlivá ochrana mobilu Cubot Note 20 Pro

Od obalu na mobil Cubot Note 20 Pro vždy očekáváme především ochranu zařízení. Nicméně obal na mobil často znamená mnohem více. Je to parťák, který nás rozveselí. Vychytávka, která pomáhá minimalizovat množství věcí, které taháme po kapsách. Ale může to být i skvostný doplněk. Vyberte si obal na mobil Cubot Note 20 Pro, který je zároveň peněženkou. Nebo zvolte pouzdro na mobil, které pomůže sledovat videa. Perfektní volbou jsou knížkové obaly na mobil, které se dají poskládat do praktického stojánku. Obaly na mobily jsou malé doplňky, které ale umí přinést do každodenní rutiny zajímavé prvky. Vtipný nebo milý obrázek na obalu na telefon vás každé ráno pobaví. Dobrý pocit dá perfektní sladění obalu s dalšími doplňky. Záleží jen na vás, co vám pomůže rozjasnit den. Na Etuo.cz připravujeme dostatečný výběr, abyste si mohli zvolit obal na mobil, který vám usnadní život a zároveň vás bude těšit.

Zadní kryty na mobil Cubot Note 20 Pro, knížkové obaly i vysoce odolné kryty

Ochrana zařízení je důležitá. Pokud si na ní zakládáte, jsou ideální volbou knížkové nebo flipové obaly na mobil Cubot Note 20 Pro. Navíc k nim většinou patří i nějaká drobná vychytávka na víc Dají se poskládat do praktického stojánku nebo má jejich otevírací klapka praktické přihrádky na kreditní karty. Zcela jiné řešení přináší zadní kryty na mobil. Ty zabezpečí před odřením a nečistotami hlavně záda a boky smartphonu. Výborně se ale hodí, pokud na mobilu často píšete zprávy nebo milujete hraní her. Při držení mobilu se zadním krytem vám nic nepřekáží v rukou. Do náročného prostředí, do přírody nebo třeba na sport doporučujeme vysoce odolné obaly na mobily Cubot Note 20 Pro. Ty jsou vyrobeny ze speciálních a velmi odolných materiálů a často mají také kovovou výztuhu. Některé typy mají dokonce armádní certifikaci.

Cool vychytávky s přírodními materiály, plastové obaly s krásnými potisky i kožené kryty

Obaly na mobily jsou nejčastěji z plastu. Je to naprostý základ, a výrobci jej využívají pro jeho skvělé vlastnosti. Plast, ze kterého jsou obaly na mobily vyráběny, musí splňovat přísná kritéria. Musí být zdravotně nezávadný, odolný a musí mít dlouhou životnost. Výhodou je snadná údržba a možnost dosáhnout až hygienické čistoty. Stačí jen obal z mobilu sejmout, umýt v teplé vodě se saponátem a po vysušení je znovu připraven chránit váš smartphone. Velice populární jsou jemné silikonové kryty na mobily. Jsou decentní, nezvětšují velikost zařízení a perfektně padnou do ruky. I u silikonu je výhodou snadná údržba. Lahůdkou jsou pak kožené obaly na mobily Cubot Note 20 Pro. Oceníte především jejich luxusní nádech. Top hitovkou jsou pak obaly na mobily s přírodním dřevem a kovem. Mohou být hladké nebo s krásou uměleckou rytinou. Smartphone s nimi získá netradiční look.

Jednobarevné kryty, obaly s krásnými potisky nebo jemné gravírování

Obal na mobil Cubot Note 20 Pro umí jeho vzhled podtrhnout, ale také zcela proměnit. Jednobarevné kryty na mobily, které v Etuo.cz najdete v jemných tónech i výraznějších barvách, jsou ideální volbou, pokud milujete sladěné věci. Oživení každodenní šedi přináší kryt na mobil s tekutými efekty nebo hitovka se zrcadlovým efektem. Kryty na mobil se zajímavými potisky jsou oblíbené pro svou schopnost zařízení proměnit. A umí jedno magické kouzlo. Každý dne vám vykouzlí úsměv na tváři. Můžete si vybrat vtipnou koláž nebo nádhernou fotku přírody. Jsou tady obaly s potiskem jemných maleb květin, fashion tématika, ale i fotky mazlíčků. Zajímavostí jsou pak obaly se dřevem nebo kovem, které mohou mít hladkou podobu nebo stylové gravírované obrázky.

Smartphone Cubot Note 20 Pro

Pokud potřebujete smartphone, který nezruinuje vaši kapsu, a zároveň vám umožní každodenní fungování, je tady mobil Cubot Note 20 Pro.