+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil CUBOT Note 20

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Výběr Etuo.cz přináší kvalitní obaly, kryty i pouzdra na mobil Cubot Note 20

Chcete mít mobil Cubot Note 20 dlouho v dobrém stavu? Dobře vybírejte obal na mobil. Nejen, že kvalitní kryt dokáže smartphone udržet v pořádku i při drobnějších nehodách, ale uchrání vás starostí s hledáním servisu nebo nutností pořídit si nový mobil. Dobře zvolený obal na mobil nesmí blokovat žádnou z funkcí mobilu ani naši práci na něm. Na to dbáme. Obaly tak dobře kopírují tvar i rozměr mobilu, drží na něm a mají všechny potřebné otvory. Důležitý je ale také vzhled mobilu. Do práce a do školy je lepší méně nápadný vzhled. Ve volném čase se můžete naprosto odvázat. V Etuo.cz je výběr obalů na mobily obrovský. Je jen na vás, co vám padne do oka. Dobře postavené ceny vám dovolí pořídit si klidně dva kousky. Jeden na lepší a druhý do práce.

Zadní kryty, knížkové obaly na mobil Cubot Note 20 i zajímavé odolné obaly

Pro smartphone Cubot Note 20 je v Etuo.cz připravena kolekce obalů a krytů, které vyhovují různorodým potřebám při využívání telefonu. Rádi na mobilu hrajete hry? Hodně času strávíte psaním zpráv? Pak jsou pro vás super volbou zadní kryty na mobily Cubot Note 20, které se dobře drží v rukou, nekloužou, ale také při hře nepřekáží. Zadní kryt na mobil spolehlivě chrání záda a boky telefonu před mechanickým poškozením, špínou i prachem. Má všechny potřebné otvory pro sloty a kamery foťáku. Pro opatrné jsou tady knížkové a flipové obaly na mobily. Jejich největší předností je dobrá ochrana citlivého displeje telefonu. Mohou mít ale i další vychytávky. Některé fungují i jako praktický stojánek pro sledování meetingů, nebo mají kapsičky, které směle nahradí peněženku. A navíc na nich skvěle vyniknou potisky!

Kožené obaly, klasika ze silikonu a kvalitního plastu

Obal na mobil Cubot Note 20 může být z různých materiálů. Klasikou je kvalitní plast. Skvěle na něm totiž vypadají potisky, je zdravotně nezávadný, stálý a snadno se udržuje v čistotě. Perfektní na držení v rukou je jemný silikon. Kryty ze silikonu krásně přilnou k telefonu, nepadají a hlavně nekloužou v rukou. V e-shopu jsme pro vás připravili i pár stylových vychytávek. Zajímavé jsou kožené obaly, které mobilu Cubot Note 20 dodají zajímavý luxusní nádech. Super vychytávka, pokud máte jít do divadla nebo třeba na svatbu. Naprostou stylovou bombou jsou obaly na mobil s přírodními materiály. Stylovku tvoří obal na mobil, kde jsou jeho záda pokrytá čistým dřevem nebo kovem. To může být hladké, nebo může mít stylovou rytinku.

Krásných potisků na mobil Cubot Note 20 máme více než tři stovky

Potisků jsme v Etuo.cz připravili více než 300. Chceme, abyste si mohli opravdu dobře vybrat. Je jen na vás, zda to vezmete podle koníčků, nálady nebo si zkrátka vyberte obrázek, který vám bude každý den dělat radost. Rozdělili jsme je do tematických řad. Svou sérii v Etuo.cz najdou milovníci rychlých kol, romantici i nadšení filmoví fanoušci. Luxusně, zvláště na knížkových obalech na mobil, vypadají potisky fotografií. Může to být krajinka, zvířátka nebo třeba zajímavá koláž. Super vypadají kreslené obrázky, stylovky z říše fantazy nebo třeba motivy z ezo nádechem. Zcela opačným trendem jsou pak obaly na mobily, které mají pouze jemně doladit váš outfit. Perfektně se k tomu hodí decentní jednobarevné kryty na mobily Cubot Note 20 a čiré Ultra Slim kryty.

Smartphone Cubot Note 20

Telefon Cubot Note 20 patří k mobilům z kategorie lowcost. Jeho výbava tak akorát pokryje základní požadavky na mobil. Spolehlivě s ním můžete obstarat důležité hovory, napsat stovky zpráv nebo brouzdat na netu. S foťákem zachytíte důležité věci dne, ale také natočíte jednoduchá videa. Nechybí ani systém rozpoznávání obličeje.