+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil CUBOT C30

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Krásné obaly na mobil Cubot C30 jsou příjemné na dotek, plně funkční i stylové

Obaly na mobily Cubot C30, které jsou v Etuo.cz připraveny splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Jsou krásné, stylové a především jsou plně funkční. Musí beze zbytku plnit základní funkci. Tou je zařízení před mechanickým poškozením, prachem a nečistotami. Základem je proto vysoce kvalitní materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Druhou podmínkou je, že na mobil Cubot C30 musí každý obal pro něj určený ideálně padnout. Výrobci musí dbát na tvar a rozměry mobilu a ty doslova vtisknout do obalu. Nesmí u obalu na mobil Cubot C30 zapomenout ani na všechny potřebné otvory, které jsou na správných místech a v dostatečné velikosti. Zkrátka nic nebrání využívání všech funkcí smartphonu, který má obal nasazený. V Etuo.cz dbáme i na vzhled. Jsou tak nachystané zajímavé a netradiční designové kousky, stejně jako decentní klasika pro konzervativní uživatele. Často mají obaly na mobil malé vychytávky navíc. Některé lze poskládat jako praktický stojánek pro sledování videí na mobilu, jiné mají kapsičky, které směle nahradí peněženku.

Někdo má rád jednoduchost, jiný důkladnou ochranu. A každý si vybare

V e-shopu Etuo.cz jsme připravili obaly a kryty na mobil, které mají různé tvary, typy provedení i materiálovou skladbu. Snadno si tak zvolíte obal na mobil Cubot C30, který vám perfektně sedne. Vyladěné zadní kryty na mobil jsou velmi dobrou volbou pro nadšené pařiče her na mobilu, nebo milovníky chatování. Zadní kryty dobře ochrání záda a boky smartphone, ale nechávají volný přístup k obrazovce. Pokud patříte spíše k opatrným vlastníkům telefonu a ideálem je obal, který ochrání celý telefon včetně dotykového displeje, podívejte se na knížkové nebo flipové obaly. Rozdíl mezi nimi je ve způsobu otevírání přední klapky. Oba však spolehlivě chrání zařízení ze všech stran. Mezi opravdu velice robustní kousky, které poskytují mobilu vysokou ochranu, patří speciální vysoce odolné obaly na mobil. U těch jsou kladeny zvýšené nároky na materiál i konstrukci obalu. Odolné obaly zabezpečí telefon i ve velmi náročných podmínkách. Třeba v přírodě nebo při sportu.

Luxusní kousky, jemné silikonové obaly i trendy vychytávky

Obaly na mobily v Etuo.cz jsou z nejrůznějších materiálů. Základním materiálem pro obaly na mobily je kvalitní plast. Plast se ideálně přizpůsobí tvaru zařízení, je stálý a skvěle se udržuje v čistotě. Je to také dobré médium pro potisky, které na něm vypadají skvěle a dlouho vydrží krásné. Příjemné na držení jsou jemné silikonové kryty. I ty se dobře čistí. Luxusní vzhled pak dosáhnete krásným koženým obalem na mobil Cubot C30. Ideální volba do práce i do společnosti. Stylovou cool vychytávkou jsou ale obaly na mobil s přírodními materiály, jako je dřevo a kov. Jejich celou zadní část tvoří plát přírodního materiálu. Může být v hladké podobě, která nechá vyniknout barvě a struktuře materiálu, nebo s jemnou rytinou.

300 zajímavých potisků i jednoduché jednobarevné obaly na mobil Cubot C30

Obal na mobil Cubot C30 může být akcentem každého outfitu nebo také nenápadným doplňkem. Svou sofistikovanou decentností zaujmou jednobarevné kryty na mobily i jemné čiré obaly. Obaly na mobil z řady Utra Slim navíc na mobilu prakticky nejsou vidět. Krásně se zařízením splynou a dají vyniknout jeho původnímu designu. Pokud se rádi bavíte, chcete obal, který rozzáří váš den, podívejte se na kolekce potisků. Rozdělili jsme je do tematických řad, které kopírují různé zájmy.

Smartphone Cubot C30

Jednoduchý smartphone Cubot C30 potěší svou cenovou dostupností, ale také poměrně zajímavou výbavou. Nejvíce zaujme asi základní paměť 128 GB, která je poměrně velkorysým úložištěm. Za zmínku také stojí fotoaparát, který má luxusní maximální rozlišení 48 Mpx. A třešinkou na pomyslné dortu je vyladění selfie fotoaparát s rozlišením až 32 MPx. Nechybí ani čtečka otisků prstů nebo NFC.