+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil BlackBerry KeyOne

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil BlackBerry KeyOne

Hardwarová klávesnice, vysoká úroveň zabezpečení, elegantní design či vyladění funkčnosti pro manažerské potřeby… to jsou hlavní charakteristiky smartphonů tradiční kanadské značky BlackBerry. Model BlackBerry KeyOne do této skupiny taktéž perfektně zapadá a společnou má s dalšími telefony této ikonické značky i další věc – ve vhodně zvoleném krytu vypadá ještě lépe! Nebezpečí poškození jakéhokoliv mobilu je navíc v každodenním shonu velké. Nákup nového přístroje by proto mělo bez prodlení doprovázet i pořízení vhodného obalu na mobil.

Nebezpečí na každém kroku - BlackBerry KeyOne

Telefon BlackBerry KeyOne je určen pro pracovně vytížené a aktivní lidi, takové, kteří možnosti telefonu využívají na 100 %. Jejich životní styl charakterizuje také časté cestování a velké vytížení. V takových podmínkách je snadné někde s telefonem nechtěně bouchnout, upustit jej z ruky nebo ho až příliš prudce zasunout do kapsy či aktovky ke svazku klíčů. S vhodně zvoleným pouzdrem na mobil jsou naštěstí následky takových nehod výrazně méně závažné než bez něj. Nejrůznějších oděrek, škrábanců, vrypů a dokonce ani pádů se s krytem nemusíte bát, telefon díky němu bude vypadat stále dobře a fungovat tak, jako když jste jej poprvé vyndali z krabice, i když s ním nebude občas zacházeno v rukavičkách. S pouzdrem na mobil můžete s mobilem zacházet jakkoliv.

Ještě hezčí BlackBerry KeyOne

Z našich obalů na mobily si vybere opravdu každý. Pro přístroje s logem ostružiny jsou typické knížkové kožené obaly. Vy si ale můžete zvolit takový, jaký bude nejvíce vyhovovat právě vám a vašim preferencím. Promítněte do obalu svoji osobnost. Volte mezi silikonovými a plastikovými kryty, zkuste pouzdro třpytivé nebo naopak nenápadné. Vždy ale dbejte na to, aby bylo pouzdro dostatečně odolné. Jen tak vám může mobil BlackBerry KeyOne zachránit a vám ušetřit starosti i peníze. Neváhejte proto a pořiďte si ochranu pro svůj mobil ještě dnes! Prohlédněte si naši nabídku a objednejte si takový obal, který vám padne do oka.