+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL)

Obaly pro Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Asus Zenfone Max Pro (M1) (ZB601KL/ZB602KL), jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL)

Pokud je vaším novým, nadupaným mazlíkem mobilní telefon Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL), určitě si ho budete chtít chránit, pokud by například nekontrolovaně letěl k zemi. A právě pro tuto příležitost vám nabízíme široký designový výběr kvalitních a odolných krytů pro toto zařízení. Ať už si zvolíte pouzdro silikonové, knížkové či flipové nebo třeba pro sport a do práce, u nás si vyberete ten pravý designový typ podle vašich přání a potřeb. Hodně mobilů chrání typ silikonového krytu, můžete si vybrat buď to průhledné nebo ve vaší oblíbené barvě, záleží na vkusu. Jedno je však jisté, zaručeně ochrání mobil Asus před nárazy, vrypy v krytu, odřeninami při pádu nebo třeba před rýhami. Obal na mobil chrání před usazováním prachu v konektorech a navíc tím, že je vyroben ze silikonu, brání vyklouzávání zařízení z ruky nebo například kraje stolu. Pouzdra jsou flexibilní, tvárná a při pádu neprasknou.

Výběr motivů pro obaly na Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL)

Stále oblíbené jsou i elegantní flipová nebo knížková pouzdra na mobily. Ty zajišťují ochranu před nárazy a škrábanci, a to hned z obou stran, kdy jsou chráněny i boky telefonu Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL), ale poskytnou i funkci stojanu při sledování videí. Vybrat si můžete ze dvou typů uchycení. Buď mobil Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL) nacvaknete do pouzdra krytu, nebo ho na něj přilepíte a zajistíte magnetem. V případě nalepení se ale nemusíte bát, že se třeba funkce fotoaparátu omezí a čočka objektivu nebude vidět celá. Hodit se vám budou i přihrádky, třeba na karty.

Efektivní ochrana pro Max Pro (M2) (ZB631KL)

Pokud jste nadšencem sportovních aktivit, nebo potřebujete váš telefon chránit třeba v práci, jsou pro vás jistou volbou odolná nebo outdoorová pouzdra. Ta zkrátka pomohou skvěle ochránit, když mobil Asus Zenfone Max Pro (M2) (ZB631KL) vystavujete náročnějšímu zacházení. Jsou vyrobena z velmi kvalitních, tvrdých plastů, pohlcují většinu otřesů, ale chrání také konektory nebo tlačítka na bocích před zanesením nečistot a prachu.