+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL)

Obaly pro Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL), Asus Zenfone Max (ZC550KL), jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL)

Asus Zenfone Max (M2), s nímž se můžete setkat také pod označením ZB633KL, nabízí spojení stylu a perfektní výbavy. Aby vám váš telefon dlouho vydržel, je nutno o něj pečovat. Jak? Nezbytným doplňkem vašeho chytrého telefonu Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL) by se mělo stát ochranné pouzdro. To napomůže zmírnit následky běžného opotřebení v podobě odření, poškrábání, ale také ušpinění. Zároveň obaly na mobil Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL) přispívají k tlumení nárazu například při pádu.

Výběr motivů pro obaly na Zenfone Max (M2) (ZB633KL)

Sortiment krytů je velmi rozmanitý, ke každé značce telefonu tak máte na výběr hned několik typů. S jakými pouzdry se lze běžně setkat? Mezi jedny z nejoblíbenějších patří pouzdra na mobil typu flip nebo peněženky. A to zejména proto, že jsou velmi praktická a zabraňují díky zapínání tomu, aby mohl telefon vypadnout. Takzvané flipové pouzdro může mít podobu knížky, která se otevírá z boku, případně shora. Mobil Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL) v nich spolehlivě drží v silikonové vaničce a nikdy se při ovládání nemusí z pouzdra vyndávat. Vzhledem k tomu, že flipové či knížkové obaly na mobil Asus zvětšují rozměry původního zařízení, což nemusí být pro některé majitele příliš praktické, vhodnou alternativu představují také pouzdra silikonová. Ta jsou velmi nenápadná a vyberete-li si čiré silikonové pouzdro, můžete si být jisti, že je mobilní telefon vždy chráněn, přitom ale není obal skoro patrný.

Efektivní ochrana pro Max (M2) (ZB633KL)

Mimo klasických pouzder si můžete taktéž pořídit outdoorovou variantu. Odolný kryt na mobil se vyrábí ze speciálních pevných plastů a je vhodný pro všechny, kteří svůj telefon vystavují extrémním podmínkám, například při sportu, na cestách nebo při pobytu v přírodě. Zvláštní voděodolné varianty jsou vhodné dokonce i pro pobyt v bazénu. Zvážit by pořízení obalu tohoto typu měli, vzhledem k jeho schopnosti efektivně absorbovat nárazy, také ti, kterým mobilní telefon jednoduše velmi často padá. Současně se nemusíte bát, že by vám kryt při běžném použití jakkoli omezoval využití ovládacích prvků přístroje.