CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Asus Zenfone 8 Flip

Obaly pro Asus Zenfone 8 Flip


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Asus Zenfone 8, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

ASUS Zenfone 8 Flip zaujme kamerou i krytem v základní výbavě

Telefonů s výsuvnými částmi je v dnešní době celkem poskrovnu. Tyto stojaté vody se rozhodla rozšířit značka ASUS. Na jaře roku 21 představila světu telefon ASUS Zenfone 8 Flip s horní výsuvnou kamerou. Kdyby byla tato kamera součástí přístroje, neúměrně by ho zatěžovala a nejspíš by nemohla mít tolik funkcí a pixelů. Umístnění do středu horní části má však ještě jednu velkou výhodu – tento telefon mezi jinými bezpečně poznáte. Kromě tohoto výrazného prvku vybavil výrobce telefon ASUS Zenfone 8 Flip skleněnými zády, které chrání Gorilla Glass 3. Na pohled tak telefon vypadá velmi dobře, ovšem jen na ten první. Jakmile ho uchopíte, zůstanou na něm nevzhledné otisky prstů. ASUS si tohoto nedostatku byl patrně vědom, proto přikládá uživatelům do výbavy kryty na telefon, které počítají se všemi jeho zvláštnostmi.

Pusťte si do života více barev

My jsme samozřejmě pokaždé rádi, když výrobce pamatuje také na zabezpečení. Vždyť nic jiného si pro vaše cenné přístroje nepřejeme. Potíž však může nastat v tom, jaké pouzdro na mobil v takovém případě vybrat? Značka ASUS se rozhodla, že nepůjde do žádného rizika a zvolí obaly na mobil, které neurazí, ale také nenadchnou. Jsou zkrátka černé a velmi nenápadné. Právě to nemusí vyhovovat těm z vás, kdo si do svého života rádi vnesete více barev, živosti a dobré nálady. Pro vás všechny je tu nabídka od etuo.cz, ve které si jistě vyberete.

Vybírejte kvalitní kryty na mobil na etuo.cz

Vytvořit kvalitní pouzdra na mobil, který má nějaký nestandardní prvek, se může zdát jako výzva. My už s nimi však máme natolik bohaté zkušenosti, že vám můžeme předložit pouze takové obaly na mobil ASUS Zenfone 8 Flip, jejichž kvalitou si můžeme být jisti. Jak už jsme zmínili, tento telefon je velmi náchylný k otiskům prstů. Se šikovným obalem však nejen, že tato potíž odpadne, ale navíc telefon získá ochranu proti dalším nástrahám, které souvisejí s každodenním používáním. Nejrůznější oděrky, špína či škrábance vždy ochotně schytá namísto cenného přístroje. Vedle toho spolehlivá pouzdra na mobil z vašeho etuo.cz dokáží ochránit váš chytrý telefon i před fatálními následky pádu. Telefon má už z výroby jednu velice šikovnou vlastnost – pokud padá, jeho cenná výsuvná kamera se sama zaklapne. Tato praktická drobnost v kombinaci s kvalitním pouzdrem se postará o to, aby telefon případný pár s trochou štěstí přežil s co možná nejmenšími následky. Snad ani nemusíme dodávat, že kryty na mobil z etuo.cz vždy respektují rozměry telefonu a pokaždé se jim přizpůsobí. Vedle toho mají veškeré otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, takže telefon půjde i s nasazeným krytem ovládat tak, jak jste zvyklí.

Máme něco pro každého

Zdálo by se, že pro netypický telefon ASUS Zenfone 8 Flip bude možné vytvořit pouze hrstku spolehlivých obalů. Na našich stránkách se však snadno přesvědčíte, že opak je pravdou. Například oblíbené silikonové kryty na mobil ASUS Zenfone 8 Flip nabízíme v plné šíři jako u smartphonů se standardními parametry. Vybírat můžete jednobarevné, průsvitné, třpytivé, či libovolně potištěné kryty, které budou vystihovat vaši osobnost a které vás budou těšit. Vedle toho u nás seženete i knížkové kryty s pohyblivým křídlem či kryty vyrobené s pomocí méně tradičního materiálu jako je kov, kůže či dřevo. Pokud je vaší prioritou maximální ochrana telefonu, jehož cena atakuje hranici 20 000 Kč, doporučujeme zvolit odolné kryty. Tento telefon na rozdíl od základní kompaktní verze ASUS Zenfone 8 nesplňuje žádné vojenské normy. Důvodem je pravděpodobně opět onen výsuvný panel s kamerou. Spolu s odolnými obaly získáte ochranu, kterou toto nákladné zařízení jistě vyžaduje. Odměnou vám bude beze sporu delší životnost přístroje.