+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Asus Zenfone 8

Obaly pro Asus Zenfone 8


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Asus Zenfone 8 Flip, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Ochrana v základní výbavě

Jak konkurovat telefonu, který má ve své základní výbavě ochranný kryt? Jednoduše, neotřelým designem. Právě to je případ telefonu ASUS Zenfone 8. Jeho výrobce se rozhodl, že kompaktní rozměr už nemusí být na překážku kvalitní výbavě a do telefonu s úhlopříčkou „pouhých“ 5,9 palců vměstnal vše, co můžete od chytrého zařízení dneška očekávat. Vedle výkonného procesoru je to například super AMOLED displej s obnovovací frekvencík, která může vyšplhat až na neuvěřitelných 240 Hz. My jsme se rozhodli nabízet pro tento telefon, který ze všech stran chrání pevné Gorilla Glass, pouzdra na mobily, které pozvednou jeho původní, trochu nevýrazný vzhled na novou úroveň.

Ne všechny kryty na mobil se dostanou do naší nabídky

U každého pouzdra na mobil, které zařadíme do nabídky, se vždy napřed ujistíme, že má vše, co od něj můžete očekávat. Vedle rozměrové přesnosti musí disponovat veškerými výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon tak vždy půjde i s nasazeným krytem ovládat tak, jak jste zvyklí, včetně přístupu k veškerým jeho funkcím. Váš telefon si díky kvalitnímu krytu zachová svůj původní vzhled, protože veškeré škrábance, oděrky či špínu ochotně schytá místo samotného přístroje. Naší přidanou hodnotou je vždy také mimořádný vzhled. Vybírat u nás můžete obaly na mobil ASUS Zenfone 8, které vyhoví každému vkusu, náladě, koníčku či zaměstnání anebo vašemu pohledu na svět.

Usnadněte si výběr a soustřeďte se na to důležité: na design

Široký výběr na vašem etuo.cz vás může poněkud zaskočit. Proto jsme pro vás připravili stručný přehled základních krytů, které můžete použít jako filtrovací kritérium. Jakmile budete mít jasno o vhodném typu, můžete se plně soustředit na požadovaný vzhled. Nejvíce zástupců u nás tradičně mají silikonové kryty na mobil. Nabízíme je v tematických kolekcích, v různých barvách a především s různými potisky, které vždy mohou odrážet vaši osobnost. Silikonové kryty na mobil chrání boky i záda přístroje a drobně vystupují i nad displej. Pokud telefon položíte na rovnou plochu, displej se ho vůbec nedotkne. Ještě vyšší stupeň ochrany obrazovky nabízejí knížkové či flipové kryty na mobil ASUS Zenfone 8. Také v tomto případě pro vás máme pestrou paletu barev i motivů, ze kterých si jistě vyberete. Tzv. bumper kryty se vyznačují čistou elegancí, ovšem často potěší i šikovnou funkcí navíc. Některé jsme vybavili praktickým stojánkem, jiné mají třeba kapsu na doklady či bankovky. Kryty s gravírováním zaujmou především ty z vás, kdo máte jasnou představu o použitém materiálu. Vybírat můžete kov, kůži či dřevo a vybrat si ten správný grafický prvek, který bude na jejich povrchu pomocí gravírování vyražen. Třpytivé obaly na mobil rozjasní původní tlumenou barvu. Vedle toho mají jednu zásadní výhodu: dobře se hledají, což se u telefonu kompaktních rozměrů jednoduše hodí. Odolné obaly ještě více zesílí odolnost telefonu. Často mají plastický povrch, který snese i o něco drsnější zacházení.

Věnujte svým blízkým originální dárek

Dobré zprávy máme i pro ty z vás, kdo máte o svém krytu naprosto jasnou představu. Také pro váš ASUS Zenfone 8 nabízíme možnost vytvořit si kryt s vlastním motivem. Celý proces vám velmi zjednoduší fakt, že plocha, na které tvoříte, odpovídá vašemu budoucímu obalu. Veškeré výřezy a otvory jsou na svých místech, takže získáte lepší představu, jak bude výsledek vypadat. Obaly na míru jsou velmi vhodným dárkem. Kromě originálního námětu věnujete svým blízkým funkční doplněk, který vás bude připomínat každý den. V případě pouzdra na mobil, které má posloužit jako dárek, se velmi často využívá textové tlačítko. Svůj obrázek, fotku, či motiv můžete vhodně doplnit správnými slovy a každý den tak dotyčnému dodávat potřebnou motivaci, špetku moudrosti anebo dobré nálady.