+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Asus Zenfone 6 (ZS630KL)

Obaly pro Asus Zenfone 6 (ZS630KL)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Asus Zenfone 6, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Kryty, obaly i pouzdra na mobil Zenfone 6 (ZS630KL)

Vyberte si kryt nebo obal na mobil Zenfone 6 (ZS630KL), který vám ve všech směrech sedne. Výběr je tak velký, že opravdu nemusíte dělat žádné kompromisy. Pro mobil Zenfone 6 (ZS630KL) máme v internetovém obchodě Etuo.cz připraveny silikonové i plastové kryt na mobil, které spolehlivě ochrání jeho záda. Jsou zde ale i populární knížkové a flipové obaly na mobil Zenfone 6 (ZS630KL), které vynikají hned v několika směrech. Jsou praktické a dají se poskládat do stojánku, což oceníte při dlouhých prezentacích nebo filmech. Chrání nejen záda mobilu, ale i jeho přední stranu. Odolné pouzdra na mobil Zenfone 6 (ZS630KL) jsou populární u sportovců, ale i rodičů malých dětí. Skvělá je řada Bumper. Jsou v ní kryty na mobil Zenfone 6 (ZS630KL), které mají zabudovaný hliníkový rám. A ten je prakticky nezničitelný.

Ochrana je důležitá, ale musí být i šik – Asus Zenfone 6 (ZS630KL)

Když pořizujeme obal na mobil Zenfone 6 (ZS630KL), chceme, aby ho chránil. Vybíráme obaly z kvalitní materiálů, které chrání telefon před mechanickým poškozením, ale také před špínou a prachem. Dbejte, proto prosím, aby obal na mobil byl vždy pro váš model telefonu. Zde najdete obaly na mobil Zenfone 6 (ZS630KL), dále v e-shopu Etuo.cz jsou obaly pro většinu běžných i méně známých mobilů. Jen tak mohou dobře sednout na tělo telefonu a chránit jej. Kryty na mobil Zenfone 6 (ZS630KL), ale musí lahodit i oku a vašemu vkusu. Je skvělé, když můžete obal na mobil Zenfone 6 (ZS630KL) sladit s doplňky a outfitem. Luxusní kožené pouzdra na mobil Zenfone 6 (ZS630KL) se hodí do práce nebo ke slavnostnímu outfitu. Třpytivé kryty na mobil Zenfone 6 (ZS630KL) zvolte na večerní akci. Pro volný čas vybírejte obaly s krásnými potisky

Skvělý smartphone Zenfone 6 (ZS630KL)

Telefon vyniká super výkonem, designem i dobrým fotoaparátem. Nadstandardní je možnost výběru pamětí, kdy bonusová je 12 GB RAM a 512 GB úložiště.