CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Asus ROG Phone 5

Obaly pro Asus ROG Phone 5


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Asus ROG Phone 5s, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil Asus ROG Phone 5 jako základ solidní ochrany zařízení

Je to jednoduché. Chcete, aby vám váš nový krasavec smartphone Asus ROG Phone 5 dlouho vydržel? Pak zajistěte jeho tělo před následky drobných nehod. Ideální volbou je kvalitní obal na mobil od výrobce s letitými zkušenostmi. V Etuo.cz klademe důraz na poctivé materiály s dlouhou životností a příjemným vzhledem. Design obalů je vyladěný do posledního puntíku, stejně jako jejich zpracování. Jen tak může obal na mobilu Asus ROG Phone 5 dobře sedět, nepadá a poskytuje smartphonu ideální ochranu. Dbáme na to, aby kryty, obaly i pouzdra na mobily z e-shopu Etuo.cz dobře kopírovaly tvar a rozměry mobilu. Všechny nezbytné otvory pro tlačítka, kamery, sloty musí být na správných místech a v dostatečné velikost. Potěší i různé malé vychytávky. Knížkové a flipové obaly mohou sloužit jako praktický stojánek pro sledování filmů. Jiné mohou sloužit jako peněženka na kreditky, doklady a bankovky.

Praktická pouzdra, stylové obaly i nezvyklé kryty na mobil Asus ROG Phone 5

Víme, že každý z nás očekává od obalu na mobil něco jiného. Někdo preferuje volně přístupný displej, jiný chce mít telefon zabezpečený ze všech stran. Rychlý přístup k obrazovce zařízení a ochranu boků a zad najdete u zadních krytů na mobil Asus ROG Phone 5. Jejich předností je praktická stránka, ideální tvar pro hraní, kdy nic nepřekáží a velice snadná výměna. Knížkové a flipové obaly na mobily jsou jejich opakem. Mobil chrání ze všech stran. Otevírací klapka chrání obrazovku jak před mechanickým poškozením, tak i před náhodným spuštěním.

Obaly na telefony Asus ROG Phone 5 z plastu, jemného silikonu i ze dřeva

Obaly na mobil Asus ROG Phone 5 jsou nejčastěji vyrobeny z kvalitního plastu nebo silikonu. Jemné silikonové kryty na mobil se velmi dobře drží v rukou, nekloužou a velmi jednoduše se čistí. Pokud se vám libí pevná skořepina, zvolte kryty z tvrdého plastu. Krásné a luxusní jsou kožené obaly na mobil. Můžete je vnímat jako krásný doplněk, ale zároveň spolehlivě zastanou i svou hlavní ochrannou funkci. Stylovou vychytávkou jsou kryty na mobil s netradičním materiály. Přírodní dřevo na zadní straně krytu vypadá úžasně. Může mít několik přírodních odstínů. Stejně působivé jsou i kryty s plátkem čistého kovu. Oba materiály mohou být zcela hladké, nebo si můžete vybrat verzi s krásnou uměleckou rytinou.

Decentní jednobarevné obaly na mobil Asus ROG Phone 5 i pestré obaly s potisky

Obal na mobil může nenápadně doplňovat váš vyladěný outfit. Stejně to ale může být odvážný kousek vašeho outfitu. Pro smartphone Asus ROG Phone 5, který nosíte do kanceláře, doporučujeme sérii obalů na mobil v decentním jednobarevném provedení. Vhodné jsou i některé jemné potisky. Volbou jako od chytré horákyně jsou i transparentní kryty na mobil, které nenaruší vlastní design zařízení. A pokud se můžete odvázat, podívejte se na některý z 300 variant potisků. Jsou připraveny série s nejrůznějším motivy. Jsou zde kolekce plné romantiky, i potisky, které našly inspiraci v umění a přírodě. Máme potisky vtipných koláží, i zajímavé reprodukce botanických kreseb. A pokud si nevyberete, je tady možnost obalu na mobil Asus ROG Phone 5 s vlastním potiskem. Tedy potiskem, který si navrhnete vy sami.

Smartphone Asus ROG Phone 5

Chytrý telefon Asus ROG Phone 5 je naprosté úžasným zařízením, které splní všechny vaše sny. Je to výkonný smartphone, který budou pravou rukou v pracovním dni, ale také dokonalý parťák pro hraní her. O výkon se stará procesor Snapdragon 888 5G. Obrazovku tvoří AMOLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz. Dlouhou výdrž i při hraní her zajišťuje baterie s kapacitou 6 000 mAh. Až 60 % baterie nabijete za 18 minut díky technologií Hyper Charge. Fotoaparáty dodala společnost Sony.