+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Asus ROG Phone 3

Obaly pro Asus ROG Phone 3


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Asus ROG Phone, Asus ROG Phone 2, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Stylové i cool obaly na mobil Asus ROG Phone 3

Pro chytrý telefon Asus ROG Phone 3 je v e-shopu Etuo.cz připravena kolekce, která má ambice pokrýt i nejnáročnější požadavky jeho nadšených majitelů. Můžete se těšit na obaly na mobil Asus ROG Phone 3 všech možných kategorií, rozměrů, se zajímavými potisky i velmi nevšedními materiály. Naprostým základem jsou jemné silikonové i pevné plastové kryty na mobil Asus ROG Phone 3. Mají jednu obrovskou výhodu, kterou je okamžitý a neustálý přístup k obrazovce. Navíc se při hře dobře drží a nekloužou. Ale nechybí ani decentní kožená pouzdra na mobil Asus ROG Phone 3 či jemné jednobarevné pouzdra na mobil. Ta se dobře ladí s ostatními doplňky nebo outfitem. Vybírat můžete některý z více než 300 designových potisků obalů na mobily Asus ROG Phone 3. Témata jsme hledali v přírodě, duchovních naukách i populárních koníčcích. Top trendy jsou obaly na mobil Asus ROG Phone 3 s přírodním dřevem, kovem či kůží. Jsou dostupné v hladkém provedení nebo s uměleckým gravírováním. Do náročných podmínek vyzkoušejte odolné obaly na mobil Asus ROG Phone 3.

Kvalitní ochránce chytrého telefonu Asus ROG Phone 3

Kvalitní obal na mobil Asus ROG Phone 3 musí nejen skvěle vypadat, ale především musí spolehlivě ochránit mobil Asus ROG Phone 3 před mechanickým poškozením. Kryty na mobil Asus ROG Phone 3 jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a vynikají precizním provedením. Dobře kopírují tvar a rozměry mobilu Asus ROG Phone 3, všechny otvory pro sloty či reproduktory jsou na správných místech a v dostatečné velikosti. Obal na mobilu Asus ROG Phone 3 tak dobře sedí, nepadá, ale zároveň nebrání žádné z jeho funkcí.

Smartphone Asus ROG Phone 3

Chytrý mobil Asus ROG Phone 3 je další z řady herních smartphonů. Při hraní oceníte především jeho famózní výkon, který zajistí nerušený zážitek ze hry.