+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Asus ROG Phone 2

Obaly pro Asus ROG Phone 2


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Asus ROG Phone, Asus ROG Phone 3, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly i kryty na mobil Asus ROG Phone 2

Značka Asus je stálicí na českém trhu a tak i pro mobil Asus ROG Phone 2 nesmí v e-shopu Etuo.cz chybět kolekce obalů a krytů. Vybrali jsme obaly na mobil Asus ROG Phone 2 od spolehlivých dodavatelů, kteří dbají na kvalitu použitých materiálu i preciznost zpracování. Připraveny jsou klasické silikonové zadní kryty na mobil Asus ROG Phone 2 i pevné plastové obaly. Velice populární jsou knížkové a flipové obaly ne mobil Asus ROG Phone 2 s přední otevírací klapkou. Ta může sloužit i jako stojánek nebo dokonce jako peněženka. Podívejte se na řadu Wallet Case. Na skladě jsou kožené obaly na mobil Asus ROG Phone 2, vysoce odolné kryty a nespočet designových provedení.

Obal na mobil Asus ROG Phone 2 jako doplněk i ochránce

Kryty na mobil Asus ROG Phone 2 mají základní funkci, kterou je ochrana zařízení před vnějšími nepříznivými vlivy. Zkrátka mají zabránit odření, popraskání krytu, ale některé chrání i obrazovku telefonu. Aby mohly dobře sloužit, musí na mobilu Asus ROG Phone 2 bezvadně sedět. Proto jsou obaly na mobil Asus ROG Phone 2 vyrobeny v rozměrech zařízení a respektují i jeho tvar. Stejně jako otvory pro kamery fotoaparátu, reproduktory nebo třeba vstupy jsou na správných místech a v dostatečné velikosti. Ale obal na mobil Asus ROG Phone 2 to je i doplněk. Můžete ho sladit s kabelkou nebo příležitostí, na kterou jdete. Vybírat můžete z několika set potisků nebo sáhnout po jednobarevných krytech na mobil Asus ROG Phone 2.

Herní mobil Asus ROG Phone 2

Nekompromisní a skvěle vyladěný, takový je smartphone Asus ROG Phone 2. A vyladěný je především na hraní her. Nechybí k němu i dodatečné chlazení, které při intenzivním hraní budete potřebovat. O zbytek se postará skvělá hardwarová i softwarová výbava. Recenze hovoří o v současnosti nejlepším herním mobilu na trhu.