+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Apple iPhone XIR

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Luxusní pouzdra i crazy silikonové kryty na mobil Apple iPhone XI R

Podívejte se na kryty a pouzdra v e-shopu Etuo.cz, které jsme připravili pro mobil Apple iPhone XI R. Najděte si v nich ten ideální obal na mobil Apple iPhone XI R. Skvěle vypadají luxusní kožené pouzdra na mobil Apple iPhone XI R. Decentním vzhledem vynikají i jednobarevné kryty na mobil Apple iPhone XI R. Cool jsou kryty na mobil Apple iPhone XI R v dekoru přírodního dřeva. Vytvoří z vašeho telefonu zajímavý doplněk. Vybírat můžete i z obalů na mobil Apple iPhone XI R s potiskem. Připravených je více než 300 různých vzorů. Krásně jsou přírodní dekory ve stylu klasického herbáře. Romantici mají připraveno několik řad, ale vlastní řadu najdou i malé děti, milovníci fantasy nebo třeba jídla. Řada Bumper má připravené vysoce odolné kryty na mobil Apple iPhone XI R s hliníkovým ráme, který je prakticky nezničitelný.

Designový doplněk i účinná ochrana pro mobil Apple iPhone XI R

Originální obaly na mobil Apple iPhone XI R můžete pojmout jako designové doplňky. Přesto však plní i základní funkci obalu na mobil Apple iPhone XI R. A tou je ochrana telefonu před mechanickými poškozeními a nečistotami. Kryty a pouzdra na mobil Apple iPhone XI R jsou vyrobena z kvalitního materiálu. Kopírují tvar a velikost modelu Apple iPhone XI R. Jen tam mu mohou ideální padnout a chránit jej. Otvory pro kamery fotoaparátu, sloty, ale i mikrofon a reproduktor jsou na správných místech modelu Apple iPhone XI R a v dostatečné velikosti.

Inovativní koncept smartphonu Apple iPhone XI R

Model Apple iPhone XI R je vlastně konceptem klasického telefonu iPhone XI. S jeho návrhem přišel designér, grafik a umělec Hasan Kaymak. Změny přináší především v designovém provedení smartphonu. Hardwarová výbava telefonu Apple iPhone XI R zůstává stejná jako u iPhonu XI.