+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Apple iPhone XI Max

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na mobil Apple iPhone XI Max i jednoduché kryty

Když vybíráte nový kabát pro mobil Apple iPhone XI Max musíte zvážit spoustu věcí. Základem je vybrat typ obalu na mobil Apple iPhone XI Max, který vám sedne. V e-shopu Etuo.cz máme připraveny všechny tradiční obaly na mobil Apple iPhone XI Max. Vybírat můžete pevné plastové kryty na mobil Apple iPhone XI Max, které spolehlivě ochrání jeho záda před odřením i ušpiněním. Knížkové a flipové pouzdra na mobil Apple iPhone XI Max vypadají skvěle, jsou praktické a navíc ochrání i obrazovku telefonu. Můžete z nich udělat praktický stojánek pro sledování videí nebo prohlížení fotek. Obaly z řady Wallet fungují i jako peněženka. Nebo se podívejte na silikonové kryty na mobily Apple iPhone XI Max, které jsou velice příjemné do ruky.

Spolehlivý ochránce mobilu Apple iPhone XI Max i nádherný doplněk

Kvalitní obal na mobil Apple iPhone XI Max dokáže ochránit telefon před následky malých a někdy i větších nehod. Nedokáže zabránit pádu smartphonu Apple iPhone XI Max, ale když už se to stane, minimalizuje riziko rozbití telefonu Apple iPhone XI Max i jeho obrazovky. Dobře zvolený obal vám tak může ušetřit i několik tisícovek za opravu. Kryty na mobil Apple iPhone XI Max ale také můžete pojmout jako doplněk k outfitu. Do práce jsou skvělé jednobarevné silikonové kryt na mobil Apple iPhone XI Max a luxusně vypadající kožené obaly. Na večer jsou super třpytivé pouzdra na mobil Apple iPhone XI Max. A pro volný čas, zábavu a sport jsou úžasné kryty a obaly na mobil Apple iPhone XI Max s potisky krásných fotografií.

Velký a oblíbený smartphone Apple iPhone XI Max

Mobil Apple iPhone XI Max je oblíbený pro svou výbavu i velikost. Je to větší brácha populární iPhone XI. Má skvělý fotoaparát s třemi kamerami i luxusní velkou obrazovku přes celou přední stranu.