+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Apple iPhone XI

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Jemné silikové kryty i pevné odolné obaly na mobil Apple iPhone XI

Obal na mobil Apple iPhone XI je už dnes nedílnou součástí základní výbavy. Dávno už překročil původní ochrannou funkci. Dnes jsou kryty, obaly i pouzdra na mobil stejně funkční, jako krásné. Do e-shopu Etuo.cz pro vás vybíráme pouze kvalitní kryty na mobil Apple iPhone XI. Dbáme na to, aby obaly i kryty na mobil Apple iPhone XI byly od prověřených výrobců. Musí být vyrobeny v rozměrech a tvarech telefonu Apple iPhone XI. Silikonové a plastové kryty na mobil Apple iPhone XI chrání především záda telefonu. Knížkové a flipové pouzdra na mobil Apple iPhone XI jsou účinnou ochranou i pro dotykový displej. Odolné pouzdra na mobil Apple iPhone XI jsou výborná do náročných podmínek.

Elegantní ochrana mobilu Apple iPhone XI

Základní funkcí obalu na mobil Apple iPhone XI je ochrana před mechanickými poškozeními. Můžete jej však využít jako trendy módní doplněk a sladit ho s outfitem. Výborná jsou na to jednobarevná pouzdra na mobil Apple iPhone XI, luxusní kožené obaly a trochu ulítlá třpytivá pouzdra. Nebo můžete obalem na mobil vzdát holt vašim koníčkům. Cestovatelé mohou vybírat z krásných fotek krajin, romantici zasněné obrázky a pro milovníky přírody jsou zde obaly na mobil Apple iPhone XI s obrázky rostlin jako z pradávného herbáře. Barvičky a obrázky vás neberou, milujete minimalismus? Podívejte na obaly na mobil Apple iPhone XI z řady Ustra Slim.

Oblíbený smartphone Apple iPhone XI

Značka Apple má skalní fanoušky a smartphone Apple iPhone XI patří mezi populární kousky. Má inovativní design a značně vylepšený fotoaparát. Přední selfie kamera má lepší rozlišení. Hlavní fotoaparát má dokonce tři kamery. Díky nim je možné s mobilem Apple iPhone XI fotit i při horším osvětlení. Zlepšila se i životnost baterie telefonu. Smartphone Apple iPhone XI umožňuje také bezdrátové nabíjení baterie.