CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Apple iPhone 13 Pro

Obaly pro Apple iPhone 13 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Apple iPhone 13, Apple iPhone 13 Mini, Apple iPhone 13 Pro Max, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Telefon, který vždy ví

Značka Apple jde sice na většinu věcí po svém, ovšem čas od času dá i na své zákazníky. U novinky z podzimu roku 21, telefonu Apple iPhone 13 Pro, se tak mimo jiné nadšení obdivovatelé této značky dočkají Always-On displeje. Umožňuje ho přítomnost vysoce kapacitní baterie, která si vždy ponechává část energie právě na chod obrazovky. Přehled o veškerých upozorněních, které si nastavíte, tak budete mít pořád. Na jednu stranu to ušetří neustálé odemykání telefonu, na stranu druhou se řada lidí připoutá ke svému chytrému společníkovi ještě více než dosud. Zda vám tato novinka, která zdaleka není jediná, bude vyhovovat, necháme na posouzení vás samotných. My vám pouze k tomuto telefonu chceme nabídnout kvalitní zabezpečení, aby s vámi vydržel v původním stavu co nejdéle.

Kryty na mobil Apple iPhone 13 Pro, na které je spoleh

Kryty na mobil od značky Apple jsou vždy velmi vyhledávané, telefon Apple iPhone 13 Pro přitom nebude výjimkou. Z tohoto důvodu jich nabízíme opravdu velké množství. Ať už zvolíte jakoukoli variantu či designové provedení, vždy si můžete být jisti, že bude telefonu rozměrově sedět. Pouzdra na mobil Apple iPhone 13 Pro budou mimo jiné obsahovat všechny nezbytné výřezy na funkční i ovládací tlačítka a prvky, včetně poměrně masivního otvoru pro zadní kameru, která je u této novinky skrytá za jednolitým safírovým sklem. Toto sklo by mělo odolávat poškození. Spolu s kvalitními obaly na mobil získáte zabezpečení proti oděrkám, škrábancům, či špíně, a to včetně otisků prstů. Ty se v případě tohoto přístroje drží zejména na lesklém logu na zádech přístroje nebo na jeho bocích. Samotný telefon nabízí vyšší zabezpečení i proti pádu. To však neznamená, že se při pádu na hrubý povrch nemůže třeba poškrábat. Kvalitní obaly na mobil se postarají o to, že k tomu nedojde. Vás cenný přístroj s nimi bude jako v bavlnce.

Vždy se snažíme mít něco pro každého

Projít desítky stránek s desítkami nejrůznějších krytů může být poněkud náročné. Zjednodušit výběr si můžete pomocí filtrování. Tento užitečný nástroj vám pomůže odfiltrovat kryty, o které nemáte zájem, abyste se mohli plně soustředit pouze na takové, mezi kterými opravdu chcete vybírat. Nejvíce zástupců mají tradičně silikonové kryty na mobil. Nabízíme je od průsvitných, které dají vyniknout původnímu vzhledu, přes elegantní, jednobarevné, až po nejrůznější potisky. Ty se snažíme navrhovat tak, abychom se trefili do vašeho vkusu, připomněli vám váš oblíbený koníček, či podpořili váš náhled na svět. Hned v závěsu za silikonovými kryty na mobil Apple iPhone 13 Pro jsou tu obaly knížkové. Jejich pohyblivé křídlo násobí ochranu displeje. I tato pouzdra máme ve velkém množství provedení. Díky otevíratelnému křídlu si svůj oblíbený vzhled můžete užívat hned ve dvojnásobné porci. Abychom nezapomněli opravdu na nikoho, máme v záloze i několik obalových specialit, například kryty třpytivé, výjimečně odolné, anebo takové, které mají plastický povrch. Vybírat však můžete i podle materiálů. Silikonový základ může doplňovat netradiční dřevo, veganská kůže či chladivý kov.

Když máte jasno

Celá řada lidí má o svém telefonu naprosto jasnou představu. Například si přeje, aby ho zdobila fotka partnera či partnerky, domácího mazlíčka, anebo momentka z dovolené, která připomíná úžasně strávené chvíle. I v takovém případě vám umíme vyjít vstříc. Stačí sáhnout po možnosti „navrhnout kryt“ a za pár chvil můžeme u nás ve výrobně začít pracovat na vašem originálním díle. Osobní kryty na mobil jsou velmi oblíbené jako dárek. Než se pustíte do jejich navrhování, vždy je dobré se ujistit, že skutečně půjde o ten který telefon. Každý model telefonu je totiž trochu odlišný. Pokud však tuto jistotu máte, vašemu tvůrčímu řádění už nic nestojí v cestě. Na připravenou plochu, která již obsahuje důležitý výřez pro zadní kameru, můžete umístit jeden i více obrázků. Je to opravdu jen na vás.