CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Apple iPhone 11 Pro

Obaly pro Apple iPhone 11 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 Pro Max, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jemné silikové kryty i pevné odolné obaly na mobil Apple iPhone 11 Pro

Obal na mobil Apple iPhone 11 Pro je už dnes nedílnou součástí základní výbavy. Dávno už překročil původní ochrannou funkci. Dnes jsou kryty, obaly i pouzdra na mobil stejně funkční, jako krásné. Do e-shopu Etuo.cz pro vás vybíráme pouze kvalitní kryty na mobil iPhone 11 Pro. Dbáme na to, aby obaly i kryty na mobil Apple byly od prověřených výrobců. Musí být vyrobeny v rozměrech a tvarech telefonu Apple 11 Pro. Silikonové a plastové kryty na mobil Apple chrání především záda telefonu. Knížkové a flipové pouzdra na mobil Apple iPhone 11 Pro jsou účinnou ochranou i pro dotykový displej. Odolné pouzdra na mobil Apple iPhone 11 Pro jsou výborná do náročných podmínek.

Elegantní ochrana mobilu Apple iPhone 11 Pro

Základní funkcí obalu na mobil Apple iPhone je ochrana před mechanickými poškozeními. Můžete jej však využít jako trendy módní doplněk a sladit ho s outfitem. Výborná jsou na to jednobarevná pouzdra na mobil Apple, luxusní kožené obaly a trochu ulítlá třpytivá pouzdra. Nebo můžete obalem na mobil vzdát holt vašim koníčkům. Cestovatelé mohou vybírat z krásných fotek krajin, romantici zasněné obrázky a pro milovníky přírody jsou zde obaly na mobil iPhone 11 Pro s obrázky rostlin jako z pradávného herbáře. Barvičky a obrázky vás neberou, milujete minimalismus? Podívejte na obaly na mobil Apple iPhone z řady Ustra Slim.

Oblíbený smartphone Apple iPhone 11 Pro

Značka Apple má skalní fanoušky a smartphone Apple iPhone 11 Pro patří mezi populární kousky. Má inovativní design a značně vylepšený fotoaparát. Přední selfie kamera má lepší rozlišení. Hlavní fotoaparát má dokonce tři kamery. Díky nim je možné s mobilem Apple iPhone 11 Pro fotit i při horším osvětlení. Zlepšila se i životnost baterie telefonu. Smartphone Apple umožňuje také bezdrátové nabíjení baterie.