CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Apple iPhone 11

Obaly pro Apple iPhone 11


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Apple iPhone 11 Pro, Apple iPhone 11 Pro Max, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Luxusní pouzdra i crazy silikonové kryty na mobil Apple iPhone 11

Podívejte se na kryty a pouzdra v e-shopu Etuo.cz, které jsme připravili pro mobil. Najděte si v nich ten ideální obal na mobil Apple iPhone 11. Skvěle vypadají luxusní kožené pouzdra na mobil Apple iPhone 11. Decentním vzhledem vynikají i jednobarevné kryty na mobil Apple iPhone 11. Cool jsou kryty v dekoru přírodního dřeva. Vytvoří z vašeho telefonu zajímavý doplněk. Vybírat můžete i z obalů na mobil Apple iPhone 11 s potiskem. Připravených je více než 300 různých vzorů. Krásně jsou přírodní dekory ve stylu klasického herbáře. Romantici mají připraveno několik řad, ale vlastní řadu najdou i malé děti, milovníci fantasy nebo třeba jídla. Řada Bumper má připravené vysoce odolné kryty na mobil s hliníkovým ráme, který je prakticky nezničitelný.

Designový doplněk i účinná ochrana pro mobil Apple iPhone

Originální obaly na mobil Apple iPhone 11 můžete pojmout jako designové doplňky. Přesto však plní i základní funkci obalu na mobil Apple iPhone 11. A tou je ochrana telefonu před mechanickými poškozeními a nečistotami. Kryty a pouzdra na mobil Apple jsou vyrobena z kvalitního materiálu. Kopírují tvar a velikost modelu Apple. Jen tam mu mohou ideální padnout a chránit jej. Otvory pro kamery fotoaparátu, sloty, ale i mikrofon a reproduktor jsou na správných místech modelu Apple iPhone 11 a v dostatečné velikosti.

Inovativní koncept smartphonu Apple iPhone 11

Model Apple iPhone 11 je vlastně konceptem klasického telefonu iPhone XI. S jeho návrhem přišel designér, grafik a umělec Hasan Kaymak. Změny přináší především v designovém provedení smartphonu. Hardwarová výbava telefonu Apple iPhone 11 zůstává stejná jako u iPhonu XI.