+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Apple iPad mini (2021)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Malý velký tablet

Značku s ikonickým logem nakousnutého jablka není třeba zvlášť představovat. Své příznivce má doslova na celém světě. Pokud Apple přijde na trh s nějakou novinkou, vždy je kolem toho pořádný rozruch. Tentokrát firma představila nový Apple iPad Mini (2021). Model tabletu doprovází slogan „Mega výkon. Mini velikost.“ Přesně tyto dvě kratičké věty nový tablet od Applu poměrně přesně vystihují. Rozměrově jde o nejmenší zařízení z nové řady iPadů. Oproti minulosti však tento tablet zvýšil svůj výkon o neuvěřitelných 80 %. Baterie, která je často Achillovou patou na přístrojích Apple, by měla v plném nasazení vydržet celý den. Rychlost grafiky a podpora sítí 5. generace se postarají o to, aby se i váš výkon při používání tabletu skokově zvýšil. Za Apple iPad Mini (2021) si výrobce říká o bezmála 15 000 Kč. Do světa byste s ním proto měli vyrazit, až se postaráte o jeho náležitou ochranu. Navzdory menší velikosti jde přeci jen o tablet, který vyžaduje obě vaše ruce. Kvalitní kryty na tablet zajistí, že přístroj nebude v rukou tolik klouzat a výrazně se tak sníží riziko jeho vyklouznutí a pádu.

Pouzdra na tablet Apple iPad Mini (2021)

Zatímco v případě mobilních telefonů mohou uživatelé vybírat z celé řady typových provedení, v případě tabletu dominují kryty knížkové. Tablety mají specifické potřeby. Zdá se, že právě knížkové kryty na tablet je dokáží beze zbytku naplnit. Pro obaly na tablet je typické vnitřní silikonové pouzdro, které má plastický povrch. Toto pouzdro pevně obepíná tablet tak, aby se v pouzdře nepohyboval, ale zároveň šel v případě potřeby dobře vyjmout. Jak už jsme zmínili, toto vnitřní pouzdro obsahuje řadu výřezů pro funkční i ovládací prvky. V případě zařízení Apple iPad Mini (2021) je to mimo jiné otvor pro stereo reproduktory na šířku. Vnější opláštění zastane také celou řadu rolí. V první řadě je velmi odolné. Nejen, že tak násobí ochranu proti oděrkám, škrábancům a špíně, ale pomocí uzavíratelného křídla navyšuje také zabezpečení displeje. Pohyblivé křídlo zpravidla obsahuje několik lomů. S jejich pomocí snadno změníte obal na praktický stojánek.

Vybírejte to, co vám sedí

Vaše etuo.cz je známé velkým výběrem různých designových provedení. Apple iPad Mini (2021) přitom není výjimkou. Také pro tento přístroj jsme navrhli celou řadu grafik, kreseb, potisků či barev, ze kterých můžete vybírat. Ať už je váš životní názor, koníček, zaměstnání, či momentální nálada jakýkoli, jste tu správně. Na několika stránkách se jistě skrývá kryt na váš tablet Apple iPad Mini (2021), se kterým vám bude dobře. Potištěná plocha je přitom poměrně rozsáhlá. Výběru proto doporučujeme věnovat trochu vašeho času. Tablet totiž budete mít v ideálním případě na očích po řadu měsíců či dokonce let. Jeho design by vám měl jednoduše sednout.

Buďte vždy originál

Možná vás při výběru zaujala možnost „navrhnout kryt“. Jakmile na ni kliknete, ocitnete se v naší kreativní dílně, kde můžete za pár minut vytvořit pouzdro, jaké nebude mít nikdo jiný na celém světě. Samotné tvoření je přitom velmi jednoduché. Stačí jen následovat výzev na jednotlivých tlačítkách. Obrázků přitom můžete použít i více, třeba na každou ze stran vnějšího pláště. Jako zdroj či inspiraci vám přitom může sloužit paměť vašeho zařízení, typicky fotoaparát, internet nebo naše obsáhlá galerie, kterou budete mít pro tento účel zpřístupněnu. Kryty s vlastním potiskem jsou velmi oblíbené jako dárek. Svědčí o tom časté využití textového tlačítka, kterým můžete na obal připsat nějaká slova. Znovu máte na výběr řadu fontů, barev a velikostí písma. Před odesláním objednávky vám ještě doporučujeme věnovat pozornost tlačítku na úpravu pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů totiž nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak je odešlete.