+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Apple iPad mini (2019)

Obaly pro Apple iPad mini (2019)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Tablet Apple iPad mini 4, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Apple iPad mini (2019)

Pro váš Apple iPad mini (2019) jsme připravili kryty na míru. Zatímco silikonové vnitřní pouzdro iPad pevně uchytí, knížkové vnější křídlo a obal poskytnou sekundární ochranu. Pohyblivé křídlo má plastický povrch, protože kryty na tablet velmi často fungují i jako praktické stojánky. V případě Apple iPad mini (2019) tomu není jinak. Ve výsledku se toto pouzdro dá označit za odolné. Kromě zad totiž nabízí základní zabezpečení také displeji. V každém případě ji doporučujeme zesílit nákupem vhodné bezpečnostní fólie či skla.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - Apple iPad mini (2019)

Obaly na tablet a iPad jsou obecně velmi rozšířené a to nejen kvůli zmiňované přídatné funkci stojánku. Jedním z hlavních důvodů budou rozměry přístroje. V případě zařízení Apple iPad mini (2019) je to sice „jen“ 7, 9 palců, ovšem ani na ty nám nestačí jedna ruka. Abychom iPad pohodlně přemístili, potřebujeme ruce dvě. Už proto se může mnohem snáz přihodit, že nám iPad při manipulaci vyklouzne. Při samotném přenášení přijde iPad snadno do kontaktu s dalšími předměty, které mohou jeho povrch poškodit. Už proto vám každý výrobce i prodejce příslušenství doporučí pořídit pro vaše zařízení vhodné zabezpečení. V našem širokém výběru najdete pouzdra na tablet a iPad nejrůznějších designů od jednobarevných, průsvitných, až po zábavné či třpytivé kousky. Přesto se může stát, že si z nabízených variant nedokážete vybrat. I pro tento případ máme řešení. Apple iPad mini (2019) jsme zařadili do naší dílny na výrobu krytů s vlastním potiskem. Díky tomu můžete svému obalu vtisknout svůj jedinečný vzhled. Všechny nabízené varianty jsou zcela kompatibilní s vaším Apple iPad mini (2019) a to včetně nezbytných výřezů. Veškeré oděrky, šmouhy a špína se proto budou raději držet od zařízení pěkně dál.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - Apple iPad mini (2019)

Nové přístroje Apple iPad mini (2019) jsou k dostání nejen ve zlatém a stříbrném provedení, ale také v oblíbené barvě „vesmírná šeď“. Jde o odpověď značky Apple na všudypřítomnou modrou, která vládne ve světe chytrých telefonů.