+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Apple iPad Air (2022)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Apple iPad Air (2022) je důkazem, že to jde

Se značkou Apple se to má všelijak. U svých iPhonů se například zarytě brání využít konektorů USB-C nebo tlačítka s Touch ID. Novinka Apple iPad Air (2022) je však důkazem, že ani jedna z těchto funkcí není pro smartphony této společnosti nedosažitelná. Nový iPad totiž disponuje obojím z toho, čím značně usnadňuje mimo jiné třeba připojování či přenášení souborů. My se teď však soustředíme na samotný tablet. Novinka z roku 22 potěší zvláště svým výkonem, který oproti předchůdcům poskočil o značný kus dál. Zaujme také velmi štíhlým tělem s oblými boky a rovnými hranami. Obrazovka zůstává na 11 palcích, což je na tablet velmi kompaktní rozměr, přesto však při manipulaci s ním budete potřebovat zapojení obou rukou. Už proto je dobré se v co nejkratším čase po nákupu přístroje porozhlédnout po vhodném krytu.

Po všech směrech správné obaly na tablet

Obaly na tablet Apple iPad Air (2022) z nabídky vašeho etuo.cz mají vše, co mají mít. V první řadě tabletu skvěle sednou. Počítají totiž s každým milimetrem ve všech třech jeho rozměrech. Ovládání tabletu zjednoduší přítomnost veškerých otvorů pro všechny funkční prvky. Tablet by měl jít, i s nasazeným obalem, používat i nabíjet tak, jak jste zvyklí. Primární funkcí pouzdra na tablet je ochrana proti oděrkám, škrábancům a špíně. V tomto ohledu si vedou kryty na tablet v naší nabídce více než dobře. Může se stát, že když po čase tablet z krytu sejmete a drobně očistíte, vykoukne na vás v podobě, jako když jste si ho poprvé přinesli domů. Vedle toho poskytují kryty na tablet Apple iPad Air (2022) důležitou ochrannou vrstvu pro případ nechtěného pádu. Dokáží totiž pojmout část jeho energie, takže z toho váš iPad, s trochou štěstí, vzejde neporušený.

Knížkové obaly jednoznačně vedou

Zatímco v případě chytrých telefonů se setkáte s nejrůznějšími typy obalů, v případě tabletů jednoznačně dominují kryty knížkové. Jejich vnitřní silikonové pouzdro tablet pevně obemkne, zatímco vnější plášť poskytne ochranu nejen zádům, ale i displeji. Vnější opláštění přitom kombinuje několik povrchů. Tam, kde se pohyblivé křídlo dotýká obrazovky, najdete velmi měkký a jemný materiál, díky kterému bude citlivý displej jako v bavlnce. Ta část krytu, která má za úkol se vypořádávat se všemi nástrahami každodenního používání, je naopak z materiálu velmi pevného a odolného. Nedílnou funkcí každého správného krytu na tablet jsou lomy pohyblivého křídla, s jejichž pomocí je možné obal v mžiku změnit na praktický stojánek.

Vyberte si z naší nabídky nebo na to jděte po svém

Co se designu týče, máte z čeho vybírat. Vedle jednobarevných variant se nabízejí různé potisky. V poslední době jsou velmi oblíbené například imitace mramoru, které mají třpytivé akcenty. Na své si však u nás přijdou i milovníci zvířat, rostlin, držitelé různých koníčků či povolání. Máme kryty se zcela konkrétními potisky, ale i abstraktní vzory na nejrůznější témata. Prolistovat nabídkou sice nějaký čas zabere, odměnou za vaši trpělivost vám však bude obal, ze kterého se budete radovat každý den. Vedle naší základní nabídky vaší pozornosti jistě neunikla možnost „navrhnout kryt“. Pokud ji zvolíte, ocitnete se v naší kreativní dílně, kde si za pár minut může svůj vlastní obal na tablet navrhnout úplně každý. Je to velmi jednoduché, stačí následovat výzev na jednotlivých tlačítkách, přidávat obrázek či obrázky, doplnit je vhodnými slovy nebo nechat jen tak a vše potvrdit. Při navrhování můžete svůj obrázek či jejich koláž umístit buď na celou plochu svého budoucího obalu nebo dát na každou stranu jeden stejný, či dva jiné obrázky. V každém případě docílíte zcela unikátního vzhledu, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě. Ať už sáhnete do paměti svého přístroje, typicky do fotoaparátu, využijete nekonečných možností internetu nebo zvolíte naši galerii, kterou vám pro tyto účely zpřístupníme, vždy získáte obal, který bude naprostým originálem.