+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Apple iPad Air (2020)

Obaly pro Apple iPad Air (2020)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Tablet Apple iPad Air (2019), Apple iPad Air 2, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

U nás do fronty nemusíte

Na světě je jen málo značek, které dokáží úspěšně nabízet či prodávat své výrobky ještě dřív, než vůbec vstoupí do prodeje. Značka Apple patří mezi jednu z nich. Jakmile oznámí světu nějakou novinku, uživatelé si ji mohou zamluvit či zaplatit předem a počkat, až se na ně dostane. Anebo se v den D mohou postavit do jedné z dlouhých front před prodejnami a doufat, že až na ně přijde řada, novinky budou stále ještě k mání. Nejinak tomu bylo v případě Apple iPad Air z roku 2020. Ve vašem etuo.cz si však do fronty stoupat nemusíte. Obaly na tablet pro novinku z podzimu roku 2020 jsme začali připravovat již v okamžiku, kdy výrobce jeho uvedení oznámil. U nás se tak dostane opravdu na každého.

Stylově krytý Apple iPad Air (2020)

Pro tablety se tradičně osvědčila pouzdra, která mají vnitřní silikonové jádro a knížkové vnější opláštění. Tablet Apple iPad Air (2020) přitom není výjimkou. Vnitřní přebal má zvláště po stranách plastický povrch, protože obsahuje veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Výřezy v obalu najdeme samozřejmě také pro čelní i zadní kameru. Tablet díky tomu půjde s nasazeným krytem ovládat tak, jak jste zvyklí. Kryty na tablet navíc dělají své chráněnce mnohem více odolnými. Mimo to umí plnit ještě další funkce, tou nejoblíbenější je změnit se v praktický stojánek. Tablety často slouží k prohlížení nejrůznějších filmů, seriálů, sportovních přenosů či videí. Pouzdra na tablet mají proto vnější pláště lomené tak, aby s nimi bylo možné zařízení postavit.

Přizpůsobte si kryty svému vkusu

Vybrat si kryt na tablet Apple iPad Air (2020) na etuo.cz není nic složitého. Máme jich nepřeberné množství od elegantních, až po rozpustilé, nápadné či třpytivé. Pokud však máte o svém pouzdru jasnou představu, využijte možnost navrhnout si kryt podle svého.