Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Apple iPad Air (2019)

Obaly pro Apple iPad Air (2019)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Tablet Apple iPad Air (2020), Apple iPad Air (2022), jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Velký výběr obalů na Apple iPad Air (2019)

Ti z vás, kteří sledujete naši nabídku pravidelně víte, že pro vás vybíráme obaly na tablety, iPady a smartphony v celé řadě provedení. Bohatou nadílku nevyčerpávají jen silikonové, knížkové, flipové, výjimečně odolné či třeba třpytivé kryty na tablet, iPad či telefon, v zásobě míváme i obalové speciality jako je například plastický povrch. Podobně štědrou nálož jsme připravili i pro váš Apple iPad Air (2019). V případě těchto specifických zařízení se však nejlépe osvědčila pouzdra typu Flex Book. Kromě vnitřního silikonového obalu disponují ještě vnější vrstvou, která poskytuje základní ochranu i citlivému displeji. Množství různých druhů tu proto kompenzujeme velmi širokou nabídkou jednotlivých designů, ze kterých si jistě vyberete.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - Apple iPad Air (2019)

Kvalitní pouzdra na tablet a iPad nerespektují jen rozměry přístroje, které mají za úkol chránit. Aby mohla skutečně spolehlivě sloužit, musí disponovat otvory pro všechna funkční a ovládací zařízení a prvky. V případě přístroje Apple iPad Air (2019) je to nejen výřez pro zadní kameru a blesk, ale také vrchní a boční funkční tlačítka. Všechny kryty na tablety, respektive iPady, které vám tu předkládáme, to splňují. Díky tomu, že jde o kryty Flex Book, nabízí navíc lomení pohyblivého křídla, se kterým snadno proměníte obal v praktický stojánek. Váš Apple iPad Air (2019) získá kvalitní ochranu před oděrkami, škrábanci a špíně. Vzhledem k tomu, že disponuje 10, 5 palcovým displejem, doporučujeme vám jeho zabezpečení zesílit nákupem vhodného ochranného skla či fólie. Třeba z naší nabídky.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - Apple iPad Air (2019)

Novinka z roku 2019, zařízení Apple iPad Air, nabízí kompaktní rozměry 250,6 x 174,1 x 6,1 mm a něco málo přes 450 g. Obrazovka nabízí lepší rozlišení, než iPhony, takže poskytuje dobré zázemí pro sledování videí či oblíbené focení. Při něm vám bude pomáhat 8 MP zadní a 7 MP přední kamera.