+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro Apple iPad Air (2019)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na Apple iPad Air (2019)

Ti z vás, kteří sledujete naši nabídku pravidelně víte, že pro vás vybíráme obaly na tablety, iPady a smartphony v celé řadě provedení. Bohatou nadílku nevyčerpávají jen silikonové, knížkové, flipové, výjimečně odolné či třeba třpytivé kryty na tablet, iPad či telefon, v zásobě míváme i obalové speciality jako je například plastický povrch. Podobně štědrou nálož jsme připravili i pro váš Apple iPad Air (2019). V případě těchto specifických zařízení se však nejlépe osvědčila pouzdra typu Flex Book. Kromě vnitřního silikonového obalu disponují ještě vnější vrstvou, která poskytuje základní ochranu i citlivému displeji. Množství různých druhů tu proto kompenzujeme velmi širokou nabídkou jednotlivých designů, ze kterých si jistě vyberete.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - Apple iPad Air (2019)

Kvalitní pouzdra na tablet a iPad nerespektují jen rozměry přístroje, které mají za úkol chránit. Aby mohla skutečně spolehlivě sloužit, musí disponovat otvory pro všechna funkční a ovládací zařízení a prvky. V případě přístroje Apple iPad Air (2019) je to nejen výřez pro zadní kameru a blesk, ale také vrchní a boční funkční tlačítka. Všechny kryty na tablety, respektive iPady, které vám tu předkládáme, to splňují. Díky tomu, že jde o kryty Flex Book, nabízí navíc lomení pohyblivého křídla, se kterým snadno proměníte obal v praktický stojánek. Váš Apple iPad Air (2019) získá kvalitní ochranu před oděrkami, škrábanci a špíně. Vzhledem k tomu, že disponuje 10, 5 palcovým displejem, doporučujeme vám jeho zabezpečení zesílit nákupem vhodného ochranného skla či fólie. Třeba z naší nabídky.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - Apple iPad Air (2019)

Novinka z roku 2019, zařízení Apple iPad Air, nabízí kompaktní rozměry 250,6 x 174,1 x 6,1 mm a něco málo přes 450 g. Obrazovka nabízí lepší rozlišení, než iPhony, takže poskytuje dobré zázemí pro sledování videí či oblíbené focení. Při něm vám bude pomáhat 8 MP zadní a 7 MP přední kamera.