+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Apple iPad 10.2 (2021)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Perfektní na doma i na cesty

Stylový Apple iPad 10.2 (2021) designově navazuje na svého předchůdce. Dočkáte se však i řady vylepšení, jako je vyšší výkon, lepší čelní kamera či novější systém iPadOS. Tablet vydrží na jedno nabití až 10 hodin, což je dobrá zpráva nejen pro všechny cestovatele, ale také například rodiny s dětmi, které si zábavu u chytrého přístroje vždy maximálně užívají. Tablet je tenký pouze 7,4 mm a váží pod půl kilogramu. Vzhledem k tomu, že jde o přístroj, který vyžaduje držení oběma rukama, rozhodně byste se v co nejkratší době po nákupu měli porozhlédnout po spolehlivém zabezpečení. Obaly na tablet Apple iPad 10.2 (2021) splní vaše nároky. Kromě perfektní funkčnosti vás potěší vzhledem, který si můžete přizpůsobit podle svého.

Kryty na Apple iPad 10.2 (2021), které mají všechno potřebné

Zatímco kryty na mobil existují v celé řadě provedení, tablety v tom mají jasno. Ze všech možných typů se u těchto přístrojů nejlépe osvědčily knížkové kryty. Jejich skladba totiž perfektně odpovídá veškerým potřebám. Vnitřní, silikonové pouzdro pevně obepíná tělo tabletu, zatímco vnější plášť poskytuje nejen spolehlivou ochranu obrazovky, ale tvoří také druhou ochrannou vrstvu zadní části přístroje. Oba komponenty mají vždy plastický povrch. Obsahují totiž veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Tabletem Apple iPad 10.2 (2021) můžete i s nasazeným obalem pořizovat fotografie, připojovat další zařízení či nabíjecí kabely, nebo měnit hlasitost. Velkou předností pouzdra na tablet Apple iPad 10.2 (2021) z nabídky etuo.cz je samozřejmě lomené přední křídlo, s jehož pomocí můžete obal změnit v praktický stojánek. Výhodné je to například v situaci, kdy chcete u tabletu zaparkovat své dítě a nechcete, aby ho muselo držet celou dobu v rukou. Vnitřní, měkká část pouzdra na tablet sice funguje jako ochrana obrazovky, přesto ji doporučujeme zesílit nákupem ochranného skla či fólie na tablet. Spolu s šikovným krytem získá váš tablet mnohem větší ochranu proti oděrkám, škrábancům i špíně.

Na designu záleží

Nabídka na etuo.cz je tradičně velmi štědrá. U nás si zkrátka vybere úplně každý. Nabízíme kryty na tablet Apple iPad 10.2 (2021) v jednoduchém jednobarevném provedení, ale libujeme si i v nejrůznějších motivech. Najdete u nás květinové či abstraktní vzory, vzory plné romantických výjevů, inspiraci nacházíme při cestování, i v nejrůznějších koníčcích či zálibách. Také stylů nabízíme nepřeberně: grafika, fotky či koláže, výběr záleží jen na vás. Při rozhodování doporučujeme řídit se jednoduchým pravidlem: volte to, o čem víte, že se vám ani po čase neokouká. Motiv na tabletu budete mít pravděpodobně na očích každý den. Pohled na něj by vás měl potěšit, pobavit, či pohladit na duši i po delším čase. Díky našim cenám, které opravdu potěší, si můžete krytů na tablet Apple iPad 10.2 (2021) pořídit klidně víc a měnit je podle nálady, sezóny či konkrétního období, například svátků.

Pusťte se do toho sami

Viděli jste u svých přátel či známých obaly na mobil či tablet, které nesly nějaký nezvyklý motiv, například fotografii z rodinné dovolené, či obrázek domácího mazlíčka? Takový obal si teď můžete vyrobit také. Stačí, když při výběru krytu na tablet Apple iPad 10.2 (2021) zvolíte možnost „navrhnout kryt“. Okamžitě se ocitnete na stránce, která vám umožní vytvořit si kryt s vlastním motivem. Samotný proces navrhování je velmi jednoduchý a intuitivní. Plocha, na kterou tvoříte, totiž svými rozměry i uspořádáním přesně odpovídá vašemu tabletu. Získáte tak velmi dobrou představu, jak bude výsledný obal vypadat. Svůj motiv či motivy můžete najít například v paměti svého zařízení, typicky ve fotogalerii, na internetu, ale i v naší galerii, kterou vám pro tento účel zpřístupníme. Textovým tlačítkem můžete přidávat vhodná slova. K dispozici budete mít celou řadu fontů, velikostí písma i barev. Před odesláním objednávky ještě doporučujeme využít tlačítka na doladění pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete.