+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Apple iPad 10.2 (2020)

Obaly pro Apple iPad 10.2 (2020)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Tablet Apple iPad 10.2 (2019), jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly a kryty na iPady v nejrůznějších podobách

Krásný Apple iPad 10.2 (2020) je úžasným zařízením, které oceňují nejen nadšení fanoušci nakousnutého jablka. Díky své nízké váze a solidní velikosti obrazovky je to zařízení, které chceme mít neustále u sebe. A právě proto musí mít na sobě kvalitní obal. Kryty a obaly na tablety Apple iPad 10.2 (2020) mohou mít mnoho podob. Jaký si vyberete, záleží pouze na vašich potřebách a vašem vkusu. V Etuo.cz jich máte na výběr opravdu hodně. Základem je spolehlivá ochrana těla iPadu. To je dosaženo precizní výrobou a top materiály. Obaly na tablety z Etuo.cz jsou vyrobeny pouze z kvalitních materiálů, které mají dlouhou životnost, tvarovou stálost a vyhovují i nejpřísnějším hygienickým standardům. Při výrobě je pak dbáno na detailní zpracování, které ideálně kopíruje tvar a rozměry tabletu Apple iPad 10.2 (2020). Díky tomu obal na tabletu dobře sedí, nepadá a chrání ho ve všech situacích.

Obaly pro ochranu celého tabletu nebo praktické zadní kryty

Pokud vybíráte nový obal na tablet Apple iPad 10.2 (2020) je nejprve nutno zvolit typ tabletu. Bude to zadní kryt na iPad nebo raději zvolíte některý s obalů s přední klapkou? Zadní kryty na iPad chrání záda a boky tabletu před mechanickým poškozením. Samozřejmostí jsou všechny potřebné otvory pro kamery fotoaparátu či reproduktory. Nic nesmí překážet provozu a využívání všech funkcí. Tyto zadní kryty mají také jednu obrovskou výhodu. Při práci na iPadu nikde nepřekáží, obrazovka zůstává neustále přístupná. Na druhé straně obaly s přední klapkou chrání iPad ze všech stran. Volit můžete mezi knížkovým a flipovým obalem na tablet Apple iPad 10.2 (2020). Rozdíl je pouze v tom, na které straně se obal otevírá. Tento typ obalu tedy slibuje vyšší míru ochrany. Zároveň ho chce využít jako praktický mobilní stojánek.

Jednobarevné kryty na tablet Apple iPad 10.2 (2020) i fantastické potisky

Obaly na tablet Apple iPad 10.2 (2020) nejsou pouze bezpečnostním doplňkem. Je to také krásná velká plocha, která dotváří vaši pracovní výbavu. Pokud si rádi hrajete s laděním jednotlivých prvků, oceníte jednobarevné kryty na tablet. Jsou v příjemných tlumených barvách a nechybí ani klasická bílé nebo černé provedení. Obal na tablet Apple iPad 10.2 (2020) můžete však mít i s některým se zajímavých potisků. V internetovém obchodě Etuo.cz jich máme připraveno několik set. Potisky krásný uměleckých fotografií na velké ploše obalu na tablet perfektně vyniknou. Neméně zajímavě, ale také vypadají různé stylizované koláže. Mohou mít romantický nádech, ale také výrazný punc retra. Velmi cool jsou pak potisky, které zobrazují různé struktury. Třeba potisk obvodů čipu vypadá, jakoby vypadl z filmu Matrix. A když u jsme u filmů, podívejte se třeba na krásného kresleného Frankensteina. Na své si přijdou i fotbalisté, malé slečny, nebo milovníci vtipných koláží s jídlem.

Navrhněte si vlastní potisk obalu na tablet Apple iPad 10.2 (2020)

A pokud máte jasnou představu, co by na vašem obalu na tablet mělo být, a nechcete hledat jen nějaký podobný kompromis, navrhněte si vlastní potisk. Kryty s vlastním motivem jsou perfektní pro všechny umělecky založené majitele tabletu Apple iPad 10.2 (2020). I když grafická zdatnost není nutnou podmínku. Někdy stačí jen povedená fotografie a troška citu. V naší aplikaci pro kryty s vlastním potiskem zvládne tvorbu návrhu na potisk opravdu každý. A stačí na to jen pár minutek.

Tablet Apple iPad 10.2 (2020)

Značka Apple přišla s novým desetipalcovým tabletem, který plní sny milovníků iPadů a zároveň je na tuto značku překvapivě dostupný. Tablet má výkonný čip Bionic A12, obrazovku o úhlopříčce 10,2 palce a desetihodinovou výdrž. Podporuje Apple Pencil i Smart Keyboard. Zařízení běhá na operačním systému iPadOS 14 s novými funkcemi. Apple iPad 10.2 (2020) je prezentován jako skvělé zařízení na práci, psaní poznámek i učení.