+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro Apple iPad 10.2

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Tvrzená ochranná skla na tablet Apple iPad 10.2 jsou nezbytností

Tablet Apple iPad 10.2 je skvělým kompaktním strojem pro všechny, kteří potřebují pracovat v terénu, nebo své zařízení často přenášet. Proto je dobré vybavit tablet Apple iPad 10.2 ochranným prostředkem pro zabezpečení dotykové obrazovky tabletu Apple iPad 10.2. V e-shopu Etuo.cz jsme připravili kvalitní tvrzená ochranná skla na tablety Apple iPad 10.2 i jemné folie na displej. Folie na tablet Apple iPad 10.2 je naprostým minimem, co můžete pro ochranu tabletu Apple iPad 10.2 udělat. Je jemná, měkká a snadno ji nalepíte na celou přední stranu tabletu Apple iPad 10.2. Nicméně počítejte s tím, že ochranná folie chrání pouze před drobnými oděrkami a nečistotami. Pro dobrou ochranu obrazovky tabletu Apple iPad 10.2 je nejlepší ochranné sklo.

Ochranné sklo na tablet Apple iPad 10.2 ušetří tisíce

Tvrzená ochranná skla na tablet Apple iPad 10.2 mají tvrdost až 9H. Jsou velmi tenká a čirá, takže při používání je téměř ani nezaznamenáte. Velikost i tvar mají přesně přizpůsobené tabletu Apple iPad 10.2. Umí zabezpečit displej tabletu Apple iPad 10.2 proti poškrábání i popraskání při nechtěném pádu. Nicméně pádu samotnému bohužel zabránit nedokáží. Co je podstatné, že zmírní jeho následky a ušetří vám tím i několik tisícovek. Tolik totiž může stát výměna dotykového displeje tabletu Apple iPad 10.2. Navíc vám ušetří i zbytečné nervy s mazáním obsahu z paměti před odevzdáním do servisu a nepohodlím, kdy nemáte svůj tablet Apple iPad 10.2 k dispozici.

Skvělý kompaktní tablet Apple iPad 10.2

Tablety společnosti Apple mají velmi vysoký standard designu i výbavy. A tablet Apple iPad 10.2 to jen potvrzuje. Tablet Apple iPad 10.2 je výborný pro natáčení videí a práci v terénu, ale také jako pomůcka pro studenty. Na ploše deseti palců můžete nahraná videa hravě stříhat a dále upravovat. Tablet Apple iPad 10.2 podporuje i používání pera Apple Pencil.