+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Alcatel 3L (2021)

Obaly pro Alcatel 3L (2021)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Alcatel 3L, Alcatel 3L (2020), jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obal na mobil Alcatel 3L (2021) jako líbivý kousek nebo kvalitní ochránce

Kvalitní obal na mobil Alcatel 3L (2021) může být pro váš telefon obojím. Díky preciznímu tvarování, které dobře kopíruje velikost a tvar zařízení, na mobilu dobře drží, nepadá a poskytuje tak kvalitní ochranu. Ta je umocněna využitím kvalitních materiálů, které mají dlouhou životnost, jsou stálé a snadno se udržují v čistotě. Kvalitní kryt či obal na mobil tak chrání zařízení před mechanickým poškozením, nečistotami a prachem. Ale zároveň může obal na mobil i skvěle vypadat. Může to být stylový kousek, doplněk se zajímavým potiskem nebo třeba jen decentní třešnička za vašim vyladěným outfitem. Moderní obaly na chytré telefony mohou mít i drobné funkce navíc. Některé fungují jako praktické stojánky, které jsou perfektní, když na mobilu sledujete nějaký webinář nebo video. Nebo se mrkněte na skvěle Wallet obaly, které hravě nahradí peněženku.

Komplexní knížkový obal nebo raději odlehčený zadní kryt na mobil Alcatel 3L (2021)

Obaly na mobil Alcatel 3L (2021) mohou mít velmi různorodou podobu. V Etuo.cz se snažíme mít všechny, které jsou aktuálně žádané. Nejvýše na žebříčku jsou dva zcela odlišné typy obalů na mobily. Část klientů nedá dopustit na knížkové obaly na mobil, ta druhá volí zásadně zadní kryty. Rozdíl je v tom, jak chcete smartphone využívat, ale také v úrovni ochrany, kterou pro zařízení požadujete. Knížkové obaly na mobil Alcatel 3L (2021) chrání jeho zadní část, boky, ale také citlivý displej. V uzavřeném stavu zabrání poškrábání nebo odření displeje. Často umí zabránit poškození i u větších nehod. Jejich alternativou jsou oblíbené flipové obaly na telefon. Zcela jinak fungují zadní kryty na mobil. Chrání záda a boky telefonu, ale obrazovka zůstává zcela přístupná. Nic nepřekáží při hraní ani práci na mobilu.

Kvalitní materiály jsou základ, ale existují i zajímavé alternativní hitovky

Základem funkčního obalu na telefon je kvalitní materiál. Nejčastěji se využívá plast v různých podobách. Jeho hlavní výhodou je dokonalá tvarovatelnost, takže se dokáže skvěle přizpůsobit tvaru a rozměrům zařízení. Má dlouhou životnost a skvěle na něm vypadají potisky. V Etuo.cz se můžete setkat s jemnými silikonovými kryty na mobil, které jsou velice příjemné na omak. Pak jsou zde kvalitní knížkové obaly, které skvěle vypadají a vyniknou na nich barvy potisků. Zajímavé jsou i skořepinové zadní kryty na telefon, které působí jako pevný krunýř. Speciální kategorií jsou vysoce odolné obaly na mobil Alcatel 3L (2021), které jsou materiálově velmi náročné. Musí totiž odolat i velkému zatížení a smartphone spolehlivě chránit. Hitem pak jsou luxusní kožené obaly a kryty z nevšedních materiálů, jako je dřevo nebo kov.

Decentní jednobarevné kryty i svěží potisky se stovkami různých námětů

Potisk na obalu na mobil Alcatel 3L (2021) může vyjadřovat váš životní postoj, lásku k cestování nebo třeba nějakému koníčku. Ale taky to může být „jen“ obrázek, který vám udělá radost pokaždé, když budete brát telefon do ruky. V Etuo.cz jsme připravili více než tři stovky krásných potisků. A pro lepší přehled jsme je rozdělili do kategorií. Jsou zde krásné vánoční a velikonoční potisky, fotky přírody i zvířat, ale také zajímavé koláže. Nebo si můžete vybrat některý z éterických obrázků či zajímavých grafik. Pokud ale chcete, aby váš telefon zůstal spíše nenápadným pracovním nástrojem, doporučujeme decentní jednobarevné kryty na mobily Alcatel 3L (2021). Jsou v jemných pastelových tónech. Snadno je sladíte s ostatními pracovními nástroji nebo doplňky.

Smartphone Alcatel 3L (2021)

Šest a půl palce velký displej smartphonu Alcatel 3L (2021) dává velký prostor pro koukání na videa a hraní her. Na zadní straně smartphonu čeká fotoaparát s třemi kamerami a maximálním rozlišením 48 MPx. Je tam i nezbytná čtečka otisků prstů. Základní RAM je 4 GB a interní paměť je 64 GB. Baterie má solidní velikost 4 000 mAh.