+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Alcatel 1X (2019)

Obaly pro Alcatel 1X (2019)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Alcatel 1X, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Alcatel 1X (2019)

I pro telefony Alcatel 1X (2019) nabízíme silikonové, knížkové, flipové, extra odolné či například třpytivé obaly na mobil. Záleží na vašich preferencích a zvycích. Máme něco pro vyznavače jednoduchosti, praktičnosti i pro hravější nátury, které ocení originální design. Pro opravdové fanoušky obalové disciplíny nabízíme možnost nechat si vyrobit obal s potiskem podle vlastního návrhu. To vše v naší jednoduché a intuitivní dílně na tvorbu originálního pouzdra na mobil.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - Alcatel 1X (2019)

Výrobce uvádí ve specifikacích, že telefon Alcatel 1X (2019) je odolný proti otiskům prstů, poškrábání i vyklouznutí. Do jisté míry je to jistě pravda, nicméně pokud chcete opravdu zachovat co nejdéle jeho původní, neporušený vzhled, raději se spolehněte na kvalitní kryty na mobil. Jen ty dokáží zvýšit pravděpodobnost, že telefon ve zdraví přežije i případný pád. Kryty na mobil Alcatel 1X (2019), které jsme pro vás vybrali do naší nabídky, se telefonu výborně přizpůsobí. Disponují výřezy na všechna tlačítka i funkční prvky včetně například zadní duální kamery. Na vás je prolistovat náš pečlivý výběr, zvolit si typ obalu a design, který vám bude vyhovovat. Kromě případného křídla, řešení boků, či použitého materiálu, se můžete rozhodnout, zda je pro vás lepší hladký či plastický povrch. U každého výrobku v tomto výběru máte v každém případě jistotu, že bude s telefonem Alcatel 1X (2019) zcela kompatibilní.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - Alcatel 1X (2019)

Původně francouzská společnost Alcatel stála u počátků evropského mobilního boomu v 90. letech. V té době na trhu dominovaly klasické tlačítkové telefony. I když je dnes Alcatel v rukou čínské společnosti TCL, na své původní zaměření nezanevřel a dodnes pod svou značkou dodává na trh telefony, které disponují tlačítky. Bez chytrých mobilů by však firma mohla sotva konkurovat na trhu. Důkazem, že i v tomto segmentu plném konkurence má co nabídnout, je právě novinka z roku 2019, telefon Alcatel 1X (2019).