Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Alcatel 1S (2021)

Obaly pro Alcatel 1S (2021)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Alcatel 1S, Alcatel 1S (2020), jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kvalitní ochrana pro poctivého pracanta mobil Alcatel 1S (2021) i krásný doplněk

Smartphone Alcatel 1S (2021) je zařízení pro každodenní telefonování a psaní zpráv. Nečekáme od něj super výbavu, ale spolehlivou oporu v práci i volném čase. A aby nám dlouho vydržel bez vad a škrábanců, je nutné ho zabalit do kvalitního obalu na mobil Alcatel 1S (2021). Jaký bude, záleží na vašich preferencích, na tom, jak budete mobil nejvíce využívat, ale i na tom, co se vám líbí. Základem je dobrá ochrana zařízení před mechanickým poškozením, jako jsou škrábance, a také před prachem a špínou. Můžete volit mezi obaly, kryty či pouzdry. Obal na mobil, ale také může smartphone zcela proměnit. Ve vteřině z něj udělá krásný doplněk k ostatním pracovním věcem, nebo věc, která vám vtipným obrázkem vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když si na něj podíváte. Může mít ale i něco navíc. Pouzdro na mobil může fungovat jako stojánek nebo peněženka na kreditní karty.

Jednoduché zadní kryty či komplexní ochrana knížkového obalu na mobil Alcatel 1S (2021)

Zadní kryty na mobily Alcatel 1S (2021) patří k nejvíce oblíbeným kouskům našeho internetového obchodu Etuo.cz. Jsou lehoučké, snadno se nasazují a ponechávají naprostou volnost pro práci na mobilu nebo i pro pohodlné hraní her. Jsou ideální ochranou pro záda a boky telefonu. Nemusíte se bát ani o přístup k foťáku nebo slotům. Kryty na mobily mají všechny potřebné otvory na správných místech a v dostatečné velikosti. To ostatně mají i další typy obalů na mobily v Etuo.cz. Třeba knížkové a flipové obaly na mobily. Ty mají navíc přední otevírací klapku, která chrání obrazovku zařízení před mechanickým poškozením. A můžete je využít i jako stojánek pro sledování video hovorů. Samostatnou kategorií jsou vysoce odolné obaly na mobily, které jsou určené pro zvýšenou ochranu zařízení v náročném prostředí. Mívají i speciální atesty.

Klasické plastové a silikonové kryty, luxusní kožené obaly i pouzdra z netradičních materiálů

Tradičním materiálem pro výrobu obalů na mobily Alcatel 1S (2021) je plast. Musí být ve vysoké kvalitě, dostatečně odolný, mít dlouhou životnost a držet stálý tvar. Jeho velkou výhodou je velice snadné čištění a případná desinfekce. V Etuo.cz máme připravené pevné skořepinky z tvrdého plastu, které jsou pro mobil jako pevný krunýř. Jsou zde také krásné knížkové obaly z plastu, na kterých vynikají potisky. Nebo si můžete vybírat silikonové zadní kryty na mobil Alcatel 1S (2021), které jsou velmi příjemné na omak a na mobilu perfektně sedí. Kožené obaly na mobil působí elegantně a skvěle se hodí, když jdete na vážnější jednání. Hitem posledních období jsou kryty na mobil, které v sobě mají přírodní materiál. Plát čistého kovu nebo krásného dřeva promění obal v naprosto stylový doplněk.

Decentní jednobarevné obaly nebo některý ze stovek krásných potisků

Milujete barvy, krásné obrázky a chcete se bavit pokaždé, když se na mobil Alcatel 1S (2021) podíváte? Pak se mrkněte na obaly na mobil s krásnými potisky. Jsou naší srdcovkou a i proto jejich množství v nabídce Etuo.cz neustále narůstá. Teď jich je více než 300. Najdete mezi nimi krásné fotky přírody, roztomilé mazlíky i obrázky bylin, které připomínají babiččin herbář. Jsou tam stylové koláže, detaily různých struktur i umělecké grafiky. Pro snadnější hledání toho pravého potisku, jsme je rozdělili do tematických řad. A pokud chcete jen něco decentního, podívejte se na jemné jednobarevné kryty na mobil Alcatel 1S (2021).

Smartphone Alcatel 1S (2021)

Aktuální verze smartphonu Alcatel 1S (2021) poskytuje spolehlivý základ za velice dostupnou cenu. Za necelé tři tisíce můžete mít chytrý mobil, se kterým vyřídíte nejen hovory, ale i základní práci na internetu, napsání pár zpráv denně i nějaký ten video hovor. Na zadní straně nechybí ani fotoaparát se třemi kamerami a nezbytná čtečka otisků prstů.