+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Alcatel 1S

Obaly pro Alcatel 1S


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Alcatel 1S (2020), Alcatel 1S (2021), Alcatel 1SE (2020), jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Alcatel 1S

Potřebujete ochránit svůj mobilní telefon Alcatel 1S? Nabídka krytů a obalů na tento typ mobilu je velmi bohatá. Není proto nic jednoduššího, než se porozhlédnout po tom nejvhodnějším právě pro vás. Nabízíme vám široký výběr pouzder všech barev, materiálů a potisků pro Alcatel 1S. Vyberte si pro svůj chytrý telefon Alcatel 1S odolný obal, který zamezí vniknutí drobných zrníček prachu, částečně i vodě a stoprocentně nepříjemnému poškrábání a pomůže vašemu telefon Alcatel 1S prožít s vámi svůj život důstojně. Rýhy a vrypy se stanou minulostí: Alcatel 1S

Velký výběr obalů na mobil BQ Aquaris X2 Pro

Naše obaly na mobily Alcatel 1S jsou skvělým doplňkem, který splní nejen praktická kritéria, ale i náročné požadavky na design a vzhled. Ať si pro váš Alcatel 1S vyberete pouzdro silikonové, třpytivé či plastické, ve všech případech si můžete být jisti, že naše pouzdra na mobil splňují vysoké požadavky na kvalitu a preciznost provedení a váš mobil Alcatel 1S v nich bude jako v bavlnce. Dámy jistě ocení i praktičnost a eleganci knížkových obalů pro Alcatel 1S, které jsou kromě zajímavého vzhledu i vysoce odolné. Jakékoliv vrypy a rýhy přestanou s těmito kryty váš mobil atakovat a životnost vašeho parťáka se rázem výrazně prodlouží.

Levný, ale šikovný Alcatel 1S

Smartphone Alcatel 1S překvapuje nadprůměrnou velikostí paměti, která dosahuje až 32 GB. Potěší i protáhlý 5,5“ kapacitní displej s rozlišením 720 x 1 440. V dnešní době již standardní výbava v podobě Wi-fi, Bluetooth a GPS zajistí telefonu Alcatel 1S spojení s okolím. Milovníci fotografování ocení duální 13 MPx fotoaparát na zadní straně, kterým pořídíte kvalitní fotografie i za šera, protože je vybaven bleskem. Tento krasavec je živen z 3 060 mAh baterie a bude s vámi komunikovat prostřednictvím nejnovějšího Android 9 Pie. To vše za velmi zajímavou cenu, protože Alcatel tímto modelem cílí na méně náročné zákazníky. Přesto stojí tato novinka ve stáji Alcatelu za povšimnutí.