+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Alcatel 1C (2019)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Alcatel 1C (2019)

V naší nabídce se setkáte s pouzdry na mobilní telefon Alcatel 1C (2019) v celé řadě typových i designových provedení. Silikonové obaly na mobil představují ten nejběžnější typ. Nabízí se buď v celobarevném provedení anebo průsvitné boky doplňuje zadní strana s nejrůznějšími motivy. Knížkové či flipové kryty na mobil poskytují určité zabezpečení i displeji telefonu. Přesto vám doporučujeme jej zesílit nákupem vhodného ochranného skla či bezpečnostní fólie. I tady můžete vybírat z jednobarevných, nejčastěji černých obalů anebo krytů s různými potisky. Plastický kryt sází na výjimečnou texturu. Odolné pouzdro na mobil zase na mimořádnou výdrž. Třpytivé obaly na mobil Alcatel 1C (2019) mají za cíl upoutat pozornost, což se hodí, například když svůj telefon chcete snadněji najít v záplavě jiných věcí. Třeba v kabelce.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - Alcatel 1C (2019)

Úkolem všech typů obalů je zesílení ochrany proti mechanickému poškození. Pouzdra musí odolat oděrkám, škrábancům i špíně. Všechny kryty, která jsme zařadili do tohoto výběru, jsou přímo určeny pro mobilní telefon Alcatel 1C (2019). Odpovídají mu nejen svými rozměry, ale i rozmístěním výřezů pro veškerá funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon získá důležité zabezpečení a vy funkčního pomocníka, který dokáže zastat roli estetického doplňku. Zvlášť pokud sáhnete po designovém provedení s vaším oblíbeným motivem. Samostatnou kapitolu přitom tvoří obaly na mobil s vlastním potiskem. Vyrobit je dokážete za pár minut a nepotřebujete přitom stahovat žádnou aplikaci. Vše zařídíte jednoduše přímo na našich stránkách.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - Alcatel 1C (2019)

Displej o rozměrech 18:9, slot pro dvě SIM karty, akcelerometr, gyroskop i senzor blízkosti, 8 GB integrované paměti a 1 GB RAM, 4 jádrový procesor a až 8 a 5 MP zadní a přední kamery. To jsou hlavní přednosti mobilního telefonu, který získáte za více než přijatelnou cenu. Co víc si také přát?