CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

POCO M4 Pro 5G - tvrzené sklo 3MK Hybrid Glass Lens Protection (475702)

Hodnocení:  4.8
(5)
Cena: Akční cena 215 Kč Běžná cena 269 Kč including VAT 23%
Dostupnost 1 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
Ochranné sklo 3MK Hybrid Glass Lens Protection

3MK Hybrid Glass Lens Protection - i fotoaparát si zaslouží ochranu

 

Trendem posledních let je vyrábět fotoaparáty se stále většími a většími čočkami hlavních kamer, nebo s čím dál větším počtem těchto čoček. Na svých smartphonech jsme si zvykli zachycovat většinu důležitých okamžiků v našich životech a to jak pomocí focení, tak kamery. Výrobci se nám přitom snaží vyjít vstříc, abychom snímky, či videa, která s pomocí chytrých telefonů natáčíme, byly co nejkvalitnější. V okamžiku, kdy se tento poměrně masivní prvek vlivem mechanického poškození poničí, kvalita našich snímků jde rapidně dolů. Předejít tomu můžete, pokud použijete ochranu objektivu v podobě hybridního skla 3MK Hybrid Glass Lens Protection.

 

Mimo jiné vás 3MK Hybrid Glass Lens Protection zaujme:

  • posilou ochrany objektivu až o 200 %
  • odolností proti oděrkám, škrábancům i špíně
  • 0,16mm ochranu, o které prakticky nebudete vědět
  • kompaktními rozměry na míru danému modelu telefonu
  • veškerým příslušenstvím pro pohodlnou montáž
Ochranné sklo pro telefon - dokonalá ochrana obrazovky

Výhody hybridního skla

 

3MK Hybrid Glass Lens Protection spojuje výhody, které nabízejí tvrzená ochranná skla na mobily s výhodami fólie na displej. Od fólií převzaly pružnost a zcela minimální tloušťku, od skel zase výjimečnou tvrdost a odolnost proti oděrkám, škrábancům a špíně. Ochranu objektivu posílí o neuvěřitelných 200 %. Na Mohsově stupnici, která měří tvrdost materiálů, dosahují 7 stupně z 10 možných, takže i podle tohoto měření jsou přesně na pomezí mezi ochranným sklem a fólií.

Ochranné sklo pro obrazovku smartphonu

Proč se na objektivy zapomíná?

 

Většina uživatelů si zvykla po nákupu nového telefonu v co nejkratším čase pořídit ochranné příslušenství v podobě krytu a skla či fólie na displej. Na zabezpečení objektivu přitom lidé pamatují většinou až v okamžiku, kdy se na jejich snímcích či videích objeví nepříjemné šmouhy a čáry způsobené mechanickým poškozením kamery. To už však bývá pozdě. Na ochranu objektivů bychom proto měli pamatovat už proto, že nad tělo telefonu vždy vyčnívají a nasazený kryt je v lepším případě s ostatním povrchem srovná. Lens Protection přitom představuje snadné řešení tohoto problému.


Jak nasadit tvrzené sklo? - Zjistěte víc  Informace o výrobci