Ochranné fólie a tvrzená skla pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 136
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vysoce odolná tvrzená ochranná skla na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max i folie na displej

Velký dotykový displej mobilu Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max je dobré zabezpečit před poškozením. Jsou různé přístupy jeho zajištění. Můžete mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max dát třeba do trezoru. Ale to by asi nebylo ono. Pak se podívejte na tvrzená ochranná skla, folie na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max a dobré obaly. Vše čeká na váš mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max v e-shopu Etuo.cz. A vše je od předních výrobců doplňků pro chytré telefony. Ochranná skla jsou z plastu s vysokou molekulární hustotou. Díky této molekulární hustotě jsou ochranná skla tvrdá, že odolají i ostrému kovovému hrotu. Pro obrazovku mobilu Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max jsou jako průhledné brnění. Navíc jsou tenká, čirá a mají zaoblené hrany. Folie na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max je poněkud odlišný způsob ochrany. Folie na displej jsou relativně měkké, proto ochrání pouze proti běžným oděrkám nebo třeba prachu.

Investice do ochranného skla na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max se vyplatí

Všichni to bohužel známe. Stačí jeden špatný pohyb, tvrdý povrch, na který mobil spadne, nebo něco kovového v tašce a obrazovka telefonu Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max popraská. Většinou pak následuje chvíle spílání na osud a pak návštěva servisu. Výměna dotykové obrazovky však může přijít i na několik tisícovek. Navíc během opravy nemáte váš smartphone Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, ale nějaký náhradní telefon. Folie na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max poskytují menší míru ochrany, proto je doporučujeme pouze s kvalitním knížkovým nebo flipovým obalem.

Smartphone Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

Pokud chcete dobrý mobil střední třídy, je chytrý telefon Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max ideální volbou. Je velký, má slušnou výbavu a baterii s velkou kapacitou.