Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
XIAOMI REDMI NOTE 7 PRO
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Xiaomi Redmi Note 7 Pro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Různorodá ochrana dotykového displeje Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Smartphone Xiaomi Redmi Note 7 Pro má skvělou výbavu a velký dotykový displej. A právě ten doporučujeme dobře chránit. V internetovém obchodě Etuo.cz doporučujeme pro vysoce účinnou ochranu displeje tvrzená ochranná skla na mobily Xiaomi Redmi Note 7 Pro. Jsou vyrobena ze speciálního plastu. Ten má vysokou molekulární hustotu. Jen díky ní, je tak tvrdý, že ho nepoškodí ani ostrý kovový hrot. Ochranné sklo je čiré a skvěle vede energii prstu. Smartphone Xiaomi Redmi Note 7 Pro s ochranným sklem je dobře zabezpečen, ale všechny funkce displeje zůstávají zachovány. Další možností jsou jednoduché folie na displej. Ochranná folie je tenká plastová vrstva. Tu přilepíte na plochu displeje telefonu Xiaomi Redmi Note 7 Pro. Chrání před drobným škrábanci a oděrkami.

Proč chránit dotykový displej: Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Možná se ptáte, pro je tak důležité zabezpečit dotykový displej pomocí ochranného skla nebo folie na mobil. Je to jednoduché, protože k poškození citlivého displeje telefonu Xiaomi Redmi Note 7 Pro dojde snadno a opravy jsou velice nákladné. Cena výměny obrazovky se může pohybovat i v řádu několika tisícovek. Cena tvrzeného ochranného skla na mobily nebo folie na displej je pak zanedbatelná. Doporučujeme dobře zvážit, jak vysoký stupeň ochrany pro váš smartphone Xiaomi Redmi Note 7 Pro potřebujete. Pokud jste často v přírodě nebo si s telefonem hrají vaše děti, doporučujeme tvrzená ochranná skla na mobily Xiaomi Redmi Note 7 Pro. Na druhé straně, máte-li kvalitní knížkové či flipové pouzdro na mobil Xiaomi Redmi Note 7 Pro s přední klapkou, vystačí vám dobrá folie na displej.

Xiaomi Redmi Note 7 Pro - popis modelů

Skvělý a designově povedený telefon střední třídy, to je smartphone Xiaomi Redmi Note 7 Pro z čínské provenience. Jako vždy dostanete telefon s výborným poměrem cena a výkon. Bonusem je nadstandardně velká baterie s kapacitou 4 000 mAh a interní úložiště 128 GB.