Ochranné fólie a tvrzená skla pro Xiaomi Redmi K30S

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 136
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vyzrajte nad nevyvážeností

Corning Gorilla Glass 5 v základní výbavě telefonu Xiaomi Redmi K30S tentokrát opravdu nestačí. Telefonu totiž dominuje zadní kamera s gigantickou hlavní čočkou, která podle slov recenzentů i uživatelů, telefon mírně převažuje. Navíc je umístěná do levého horního rohu, takže ani to převažování není vyvážené. Telefon má jako vždy tendenci padat tím nejtěžším napřed a tím je v tomto případě levý horní roh, kde se kromě zadní kamery ukrývá také selfie fotoaparát. Bez kvalitního ochranného skla či fólie na mobil Xiaomi Redmi K30S tak riskujete, že se poškodí jedna z nejpoužívanějších funkcí telefonu: focení a nahrávání.

Ochranné sklo či fólie na displej výrazně pomohou

Tvrzená ochranná skla na mobily Xiaomi Redmi K30S a do jisté míry i fólie na displej pomohou tuto drobnou nevýhodu zvrátit. Telefon zajistí proti škrábancům, oděrkám i špíně. V případě skla k tomu přidají i zesílenou ochranu pro případ pádu. Pokud k němu dojde, sklo dokáže rovnoměrně rozložit jeho energii po svém povrchu a pokud to bude nezbytné, rozbije se namísto displeje. V takovém případě vám doporučujeme sklo co nejopatrněji sejmout a vyměnit za nové. Jen tak zůstane váš telefon zabezpečený. Ochranná fólie i sklo mají vedle toho spousty dalších užitečných vlastností. Sklo displeje, kterým je telefon Xiaomi Redmi K30S vybavený od výrobce, funguje jako každé jiné: když se ho dotknete, zůstane to na něm vidět. Telefonu se však dotýkáme v jednom kuse, takže se klidně může stát, že kvůli otiskům prstů na něm za chvíli nebude vidět vůbec nic. Doplňky na zajištění obrazovky v naší nabídce jsou ošetřené oleofobní vrstvou, která otiskům prstů práci značně znesnadňuje. Žádný z nich přitom nemá vliv na dotykové či zobrazovací funkce.

Nadupaný displej

Telefonu Xiaomi Redmi K30S dal výrobce do vínku IPS LCD displej s 1080 x 2400 pixely a obnovovací rychlostí, která šplhá až k neuvěřitelným 144 Hz. O telefonu proto můžeme s lehkou nadsázkou prohlásit, že je rychlejší než myšlenka.