Ochranné fólie a tvrzená skla pro Xiaomi Redmi K30 Pro

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 136
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Nezbytnosti pro ochranu obrazovky mobilu Xiaomi Redmi K30 Pro

Pro ochranu mobilu Xiaomi Redmi K30 Pro můžete udělat mnohé. Třeba ho nechat zamčený doma. Anebo mu pořídíte dobrý obal a ochranné doplňky pro zabezpečení dotykové obrazovky. V e-shopu Etuo.cz na něj čekají vysoce kvalitní tvrzená ochranná skla na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro i klasické folie na displej. Nejoblíbenější a naprostou špičkou jsou ochranná skla pro mobil Xiaomi Redmi K30 Pro, která spolehlivě ochrání celou přední stranu obrazovky. Tvarem a velikostí kopírují celou přední stranu. Jednoduše je ně ni přilepíte. Po nalepení ochranného skla na obrazovku mobilu Xiaomi Redmi K30 Pro rychle zapomenete, že tam nějaké ochranné sklo je. Tvrzená ochranná skla na mobily Xiaomi Redmi K30 Pro od renomovaných výrobců totiž vynikají čirostí, tloušťkou pouhých 0,3 mm a příjemně oblými hranami. Ovšem jejich tvrdost dosahuje až 9H na Mohsově stupnici. Ochranné sklo odolá poškrábání, vrypům i ostrým hrotům. Dokonce při pádu chytrého mobilu Xiaomi Redmi K30 Pro na zem umí ochranné sklo minimalizovat riziko poškození displeje. Folie na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro jsou jiným typem ochrany. Jejich tvrdost je jen 3H. Od ochranné folie tak čekejte jen základní ochranu.

Ochranné sklo na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro šetří nervy i peníze

Bohužel stačí jen malinko. Jeden nevhodný pohyb a mobil Xiaomi Redmi K30 Pro a ve vteřině je po hladké obrazovce telefonu. Po obrazovce se rozběhne nepříjemný a často i nebezpečný pavouk prasklin. Často telefon ztratí své funkce. Musí přijít návštěva servisu a výměna obrazovky mobilu Xiaomi Redmi K30 Pro. Cena může být i několik tisícovek. Je proto lepší obrazovku mobilu Xiaomi Redmi K30 Pro zabezpečit už dopředu a celé nepříjemné situaci se vyhnout.

Chytrý mobil Xiaomi Redmi K30 Pro

Smartphony Xiaomi jsou v Čechách velmi oblíbené. Za poměrně nízkou cenu totiž získáte docela hodně muziky. A stejně tak je to i u mobilu Xiaomi Redmi K30 Pro, který nabízí super výkon a skvělý foťák.