Ochranné fólie a tvrzená skla pro Xiaomi Mi Note 10 Lite

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 136
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Perfektní tvrzená ochranná skla na mobily Xiaomi Mi Note 10 Lite i pružné folie na displej

Telefon Xiaomi Mi Note 10 Lite je krásným zástupcem smartphonů, které sahají na vyšší třídu a i proto musí mít obrovský displej. A ten potřebuje dobře ochránit. V internetovém obchodě Etuo.cz jsme pro vás připravili tvrzená ochranná skla na mobily Xiaomi Mi Note 10 Lite, ale folie na displej, které poskytují zcela jiný druh zabezpečení. Ochranné sklo je pro mobil Xiaomi Mi Note 10 Lite jaké tvrdé, pevné a zcela průhledné brnění. Je velice tvrdé, úplně čiré, ale také neuvěřitelně tenké. Tvrzená ochranná skla na mobily Xiaomi Mi Note 10 Lite mají tvrdost 9H. Je to díky vysoké molekulární hustotě plastu, ze kterého jsou vyrobeny. Krásně ochrání obrazovku mobilu Xiaomi Mi Note 10 Lite před poškrábáním klíči či odřením. Ale i při pádu na tvrdou zem poskytují ochranu. Povrchová úprava ochranného skla na mobil Xiaomi Mi Note 10 Lite umí odpuzovat mastnotu z otisků prstů, ale také prach a nečistoty. Folie na mobil Xiaomi Mi Note 10 Lite jsou relativně měkké. Počítejte proto pouze se zabezpečením před oděrkami a nečistotami.

Ochrana zařízení Xiaomi Mi Note 10 Lite, vaší peněženky i nervů

Tvrzená ochranná skla na mobily Xiaomi Mi Note 10 Lite i folie na displej jsou vyrobeny v rozměrech a tvaru přední části mobilu. Díky tomu dobře padnou na celou přední stranu, kterou pak chrání. Jsou skvělým doplňkem, který ochrání obrazovku mobilu Xiaomi Mi Note 10 Lite. Je to důležité, protože oprava displeje je drahá a k jeho poškození může bohužel dojít velmi snadno. Navíc po dobu opravy budete používat náhradní telefon bez vašich aplikací a vychytávek. Je to spousta zbytečných nervů a peněz.

Krásný chytrý mobil Xiaomi Mi Note 10 Lite

Smartphone Xiaomi Mi Note 10 Lite patří k další z řady odlehčených mobilů. Má super výbavu, krásný design, ale je zkrátka Lite.