Ochranné fólie a tvrzená skla pro Wiko View 3 Lite

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Odolná tvrzená ochranná skla na mobil Wiko View 3 Lite i lehké folie

Šestipalcový displej mobilu Wiko View 3 Lite zkrátka potřebuje ochránit. Metod je hodně. Můžete mobil Wiko View 3 Lite zavřít doma v šuplíku nebo ho rovnou dát do trezoru. Anebo na to půjdete prakticky a podíváte se na tvrzená ochranná skla nebo folie na mobil Wiko View 3 Lite. Obojí máme připravené v e-shopu Etuo.cz a od předních výrobců doplňků pro chytré telefony. Ochranná skla jsou vyrobena z plastu s vysokou molekulární hustotou. Ano, jsou z plastu, název trochu zavádí. Nicméně ochranná skla jsou tak tvrdá, že odolají i ostrému kovovému hrotu. Pro obrazovku mobilu Wiko View 3 Lite jsou jako pancíř. Jsou tenká, čirá a mají zaoblené hrany. Folie na mobil Wiko View 3 Lite to je úplně jiný produkt. Tvrdost ochranné folie je jen 3H, takže ochrání pouze proti běžným oděrkám nebo třeba prachu.

Výměna obrazovky na mobil Wiko View 3 Lite je drahá

To je jednoznačná odpověď na otázku, proč investovat do ochranného skla. Asi to znáte. Jeden špatný pohyb, tvrdý povrch nebo něco kovového v tašce a obrazovka telefonu Wiko View 3 Lite praskne. Někdy lze mobil používat dále, ale často ho musíme dát do servisu a investovat do opravy. A to může stát i několik tisícovek. A to nemluvíme o nepříjemnostech, když po dobu opravy nemáte v rukou váš smartphone Wiko View 3 Lite, ale nějaký náhradní telefon. Folie na mobil Wiko View 3 Lite neochrání obrazovku mobilu tak důkladně, nicméně s dobrým obalem na mobil, který má přední klapku je to dobré řešení.

Designový smarphone Wiko View 3 Lite

Telefon Wiko View 3 Lite pochází z Francie a vyniká především zajímavým designem. Jinak je to solidně vybavený smartphone. U hardwaru ani softwaru vás nic moc nenadchne ani neurazí. Potěší baterie s kapacitou 4 000 mAh.