+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Vodafone Smart X9

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vodafone Smart X9 - spolehlivá ochrana obrazovky

Tvrzená ochranná skla na mobily Vodafone Smart X9 jsou nejúčinnější ochranou pro citlivý dotykový displej telefonu. Mají velice vysokou tvrdost. Hodnota dosahuje 9H na Mohsově stupnici. V praxi to znamená, ochranné sklo funguje na displeji jako průhledné brnění. Chrání displej před poškrábáním, nečistotami i rozbitím při nechtěném pádu telefonu Vodafone Smart X9. Při výrobě ochranného skla se používá speciální postup. Díky tomu má ochranné sklo vysokou molekulární hustotu a tedy i tvrdost a zároveň je velice tenké. Má pouhých 0,3 mm. Hrany ochranného skla jsou příjemně oblé, takže se telefon stále drží dobře v ruce. Upevnění ochranného skla na obrazovku telefonu není složité a s přiloženými pomůckami to zvládne opravdu každý.

Vodafone Smart X9 - ochranné doplňky

Další variantou, jak poskytnou obrazovce telefonu ochranu, je sklo folie. Trochu netradiční doplněk pro chytré telefony se snaží zkombinovat tvrdost ochranného skla a pružnost folie. A řady spokojených zákazníků potvrzují, že je to dobrá volba. No a naprostým základem jsou populární folie na displej. Jde o tenkou plastovou membránu, kterou přilepíte na obrazovku telefonu. Ochranná folie chrání displej před oděrkami i nečistotami. Její instalace je snadná a cena velmi nízká. Nicméně doporučujeme ji pouze v kombinaci s dobrým obalem, který chrání zbytek telefonu Vodafone Smart X9. Ať už vsadíte na tvrzená ochranná skla na mobily, sklo folii nebo ochrannou folii na displej, zkontrolujte si model vašeho telefonu. Naprostá většina námi prodávaných výrobků je vyrobena přesně na míru jednotlivým modelům. Kopíruje jejich rozměry, čímž nenarušuje žádnou z funkcí smartphonu Vodafone Smart X9.

Informace o telefonu Vodafone Smart X9

Mobilem Vodafone Smart X9 doplnil operátor Vodafone střední třídu telefonů, které má v nabídce. Smartphone Vodafone Smart X9 je dobrý telefon za příznivou cenu. Jeho výbava není oslnivá, ale je velice slušná a uspokojí většinu fanoušků střední třídy smartphonů. Mobil Vodafone Smart X9 běhá na procesoru Kirin 659 s podporou 3 GB RAM. Má slušný fotoaparát a solidní baterii.