+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Vodafone Smart N9 Lite

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vodafone Smart N9 Lite - spolehlivá ochrana obrazovky

Tipnete si, jaké ne nejzranitelnější místo smartphonu? Ano, správně, je to dotyková obrazovka. Její velká plocha může být poškozena oděrkami, škrábanci nebo prasklinami. A bez dobře fungujícího displeje je každý chytrý telefon, i Vodafone Smart N9 Lite, nepoužitelný. Výměna obrazovky vás může přijít na několik set až tisíce korun. Je proto rozumné investovat pár korun do ochrany obrazovky. Výrobci přišli s několika variantami zabezpečení citlivé dotykové obrazovky mobilu Vodafone Smart N9 Lite. Můžete vsadit na tvrzená ochranná skla na mobily, inovativní sklo folie nebo použít klasiku, kterou je folie na displej telefonu. Všechny tyto typy výrobků máme v e-shopu Etuo.cz připraveny pro většinu běžných telefonů. I pro váš smartphone Vodafone Smart N9 Lite.

Vodafone Smart N9 Lite - ochranné doplňky

Nevíce ochrany citlivé obrazovce poskytují tvrzená ochranná skla na mobily. Jsou vyrobena z plastu s vysokou molekulární hustotou. Díky ní, mají tvrdost 9H na Mohsově stupnici. Na obrazovce funguje ochranné sklo jako průhledný pancíř. Chrání ji před vrypy, odřeninami i nečistotami. Speciální povrchová úprava odpuzuje prach i mastnotu. Ochranné sklo má zaoblené rohy a je velice tenké. Má pouhých 0,3 mm. Nezmění tak velikost ani tvar telefonu Vodafone Smart N9 Lite. Sklo folie se snaží o kombinaci tvrdosti ochranného skla a pružnosti folie. Tvrdost má slušných 5H. Naprostým základem pak je folie na displej. Tenká membrána, kterou přilepíte na celou plochu dotykového displeje, ochrání telefon před běžnými drobnými oděrkami a nečistotami.

Informace o telefonu Vodafone Smart N9 Lite

Poptávka po ekonomických smartphonech neustále stoupá a tak i Vodafone přichází s novinkami. Telefon Vodafone Smart N9 Lite je určen pro velice nenáročnou klientelu. Má zajímavý design a velkou obrazovku. Moc však nečekejte od výkonu a další výbavy. Smartphone Vodafone Smart N9 Lite je určen pro každodenní vyřizování hovorů a psaní zpráv. Vyřídíte na něm i e-mailovou korespondenci, ale dejte si pozor, ať nestahujete přílohy. Základní paměť telefonu Vodafone Smart N9 Lite by byla okamžitě zahlcená.