+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Vodafone Smart N9

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vodafone Smart N9 - spolehlivá ochrana obrazovky

Mezi základní prostředky ochrany citlivé dotykové obrazovky telefonu Vodafone Smart N9 patří tvrzená ochranná skla na mobily, folie na displej a sklo folie. Pokud nepotřebujete pro obrazovku telefonu zvlášť účinnou ochranu, vystačíte si s klasickou folií na displej. Je to tenká plastová membrána, kterou jednoduše nalepíte přímo na přední stranu telefonu Vodafone Smart N9. Ochranná folie dokáže udržet nečistoty mimo displej a chrání jej před drobnými oděrkami při používání. Dobře se udržuje v čistotě a není nijak finančně nákladná.

Vodafone Smart N9 - ochranné doplňky

Na opačné straně strojí tvrzená ochranná skla na mobily Vodafone Smart N9. Ta jsou špičkou v doplňcích, které ochraňují dotykové displeje. Ochranné sklo je pro obrazovku telefonu vlastně malé brnění. Tvrzená ochranná skla na mobily mají vysoký stupeň tvrdosti. Jeho hodnota je 9H na Mohsově stupnici. Co to pro vás znamená? Pokud obrazovku svého telefonu vybavíte ochranným sklem, nemusíte se bát rozbití ve většině běžných případů. Obrazovka telefonu Vodafone Smart N9 přežije střet s klíči v kabelce i nechtěný pád na tvrdou podlahu. Ochranná skla mají příjemně zaoblené hrany a jsou tenká. V podstatě téměř splynou s tělem telefonu Vodafone Smart N9. V nabídce e-shopu Etuo.cz je také sklo-folie. Produkt, který je kompromisem ochranného skla a folie na displej. Je stále docela tvrdá, ale zachovává si pružnost folie.

Informace o telefonu Vodafone Smart N9

Společnost Vodafone na trh pravidelně uvádí řady telefonů s vlastní značkou. Smartphone Vodafone Smart N9 patří k ekonomickým modelům tohoto operátora. Výrobce si dal záležet na moderním tvaru i podlouhlém těle. Nicméně výkon telefonu Vodafone Smart N9 zůstává přesně v dimenzích nižší střední třídy. Na běžný provoz to stačí, ale zázraky od telefonu nečekejte. Ani vnitřní paměť telefonu není oslnivá. Pouhých 16 MB nedává příliš prostoru pro aplikace, ale ani pro fotografie, které byste mobilem Vodafone Smart N9 chtěli zachytit. Zajímavostí je čtečka otisků prstů, která u této kategorie telefonů není zcela standardní.